REKLAMI GEÇ

Marlen Hotel’de Denizli turizmi için buluşma

Marlen Hotel’de Denizli turizmi için buluşma

Denizli’nin Antalya, Muğla, Ankara güzergahında, hizmete açılan Marlen Hotel Denizli, önemli misafirleri ağırlamaya devam ediyor. Otel, TÜRSAB Başkanı Turan Köseoğlu ve 30 tur şirketi yöneticisini kahvaltıda buluşturdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Temmuz 2024 Çarşamba, 10:01

Önemli turizm şehirlerinden Denizli, kazandığı yeni yatırımlarla sektörde büyüyerek devam ediyor. Fatih Kavşağı’nda, Antalya, Muğla, İzmir ve Ankara güzergahından geçenlerin uğrak yeri olan Marlen Hotel, hizmete başladı.

Kusursuz hizmet ve koşulsuz misafir memnuniyeti ile açılışa özel fiyat seçenekleriyle hizmet veren 4 yıldızlı Marlen Hotel, önemli misafirleri ağırladı.

Denizli, tur şirketlerinin güzergah listesinde en önemli yerler arasında yer alıyor. Sadece Pamukkale ve termal sular değil, gastronomi ve doğa turizmi tutkunları da Denizli’yi tercih ediyor.

Marlen Hotel de Denizli ve bölgesine hizmet veren tur şirketi yöneticilerini ağırladı. . Marlen Hoteller Gurubu Genel Müdürü Sebahattin Acar ve Denizli Marlen Hotel Müdürü Sevgi Acar’ın ev sahipliğindeki kahvaltıya Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Turan Köseoğlu da katıldı.

30 acente yetkilisi, hem oteli gezme hem de bilgi alma fırsatı buldu. Önemli bir güzergah üzerinde konaklama hizmeti veren otel, tur şirketi yöneticilerinden tam not aldı.

Marlen Hoteller Grubu Genel Müdürü Sebahattin Acar, “Denizli, sanayisiyle, üretimiyle, ihracatıyla, turizmiyle, tarihiyle, doğal güzellikleriyle çok fazla özelliğe ve güzelliğe sahip önemli bir kentimiz. İş dünyasından turizme kadar her gün yüzlerce, binlerce insanı kendisine çeken Denizli’mizde Marlen Hotel olarak konforlu konaklama hizmeti vermeye başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı