REKLAMI GEÇ

Mehmet Ali Erbeği’den çağrı: Okul alışverişinde yerel esnafı tercih edin

Mehmet Ali Erbeği’den çağrı: Okul alışverişinde yerel esnafı tercih edin

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği okul alışverişinde yerel esnafın tercih edilmesini istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Eylül 2023 Salı, 16:14

Okul sezonun başlaması ile birlikte okul alışverişi telaşının başladı bu günlerde, Denizlililere seslenen Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği, okul alışverişinde yerel esnafın tercih edilmesini istedi.

Erbeği, “Zincir marketlerde maalesef her sektörden alışveriş ürünleri satılmaktadır. Yerel esnafta ise kendi sektöründen ürünler yer almaktadır. Denizli’de yerel esnafımız, bayram alışverişleri gibi okul alışveriş günlerini de umutla beklemektedir. Vatandaşlarımız da okul alışveriş döneminde ilimizdeki yerel esnafımızı tercih etmesini rica ediyoruz. Okul kıyafeti, ayakkabı, kırtasiye malzemeleri başta olmak üzere, okul dönemi ihtiyaçlarını yerel esnafımızda kaliteli, güvenilir, sağlıklı şekilde vardır” dedi.

Zincir marketlerde ya da kayıt dışı satış yapılan yerlerde kısa süreliğine raflarda okul ihtiyaç malzemelerinin yer aldığını ve sonrasında kalktığını belirten Erbeği, “Ama yerel esnafımızda okul dönemleri boyunca bu ihtiyaçlar satılmaktadır. Bu yüzden de yerel esnafımızı tercih edelim” dedi.

Yorumlar

AydıN KILINÇ   -  Bağlantı 6 Eylül 2023, 21:55

Yok BİM Veya A101 Ya da Şok Migros Gibi Yerlerden Almayı Tercih Ederim. Yerel Esnaf Kazıklıyor. BİM’de Aynı Marka Model Kalem Ucuz Ama Yerel de Fiyat Farkı Yuksek

vatandaş x   -  Bağlantı 6 Eylül 2023, 20:14

Tuttuklarını öpsünler diye mi? Etiket racona ters mi?

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı