REKLAMI GEÇ

Pamukkale Turizm’in iflas kararı Bölge Asliye Mahkemesi’nden geri döndü

Pamukkale Turizm’in iflas kararı Bölge Asliye Mahkemesi’nden geri döndü

Yaklaşık 4 ay önce konkordato ilan eden ve daha sonra sürecin uzatılması için başvurmasına rağmen iflasına karar verilen Pamukkale Turizm’in iflasını Bölge Asliye Mahkemesi bozdu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2019 Pazartesi, 18:32

60 yıllık mazisi bulunan Pamukkale Turizm için verilen iflas kararı Bölge Asliye Mahkemesi’ne takıldı. Firmanın konkordato ilanıyla başlayan süreçte İzmir İcra İflas Müdürlüğü’nün çağrısıyla toplanan 462 alacaklıdan 442’si firmanın faaliyetine devam etmesi yönünde oy kullanmış ve bu kararın ardından Pamukkale Turizm’in iflas masası nezaretinde çalışmasına onay çıkmıştı.

Bu kararın alınmasından sonra ise Pamukkale Turizm’in iflas dosyası Bölge Asliye Mahkemesi’ne gitti. Dosyayı değerlendiren mahkeme, Pamukkale Turizm için verilen iflas kararını bozdu. Karar hem firma yöneticileri, hem çalışanları hem de seyahatlerde Pamukkale Turizm’i tercih edenleri memnun etti.

Pamukkale Turizm için alınan bu kararın sevinci, firmanın bölge müdürlüğünü yapan Ali Yılmazer tarafından “Arkadaşlar! Bölge Asliye Mahkemesi şirketimiz hakkında verilen iflas kararını bozmuştur. Bu filmin böyle bitmeyeceğine ve kim ne yaparsa yapsın eninde sonunda adaletin tecelli edeceğine hep inandık. Çünkü her zaman hak yerini bulur ve haklı olan kazanır. Keyifli yolculuklara devam” kelimeleriyle sosyal medya hesabından duyuruldu.

Yorumlar

Muhlis   -  Bağlantı 8 Nisan 2019, 23:56

Şehirlerarası turlarda Pamukkale ve Anadolu’ya devam…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı