TÜMKAF’da Bereket Enerji'ye ilgi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

TÜMKAF’da Bereket Enerji’ye ilgi

TÜMKAF’da Bereket Enerji’ye ilgi

Bereket Enerji Grubu’nun Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı’nda (TÜMKAF) açtığı stant, genç yeteneklerin buluşma noktası oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Kasım 2016 Pazartesi, 14:52

Bereket Enerji Grubu Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce yapılan açıklamaya göre, İstanbul’da Beşiktaş Vodafone Arena’da gerçekleştirilen TÜMKAF, Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile mühendis ve mühendis adaylarını buluşturdu. Fuar da, Bereket Enerji Grubu da ‘’Enerjinizi Bizimle Keşfedin’’ sloganıyla hazırladığı stant ile yer aldı.

denizli-bereket-enerji-1

Grubun İnsan Kaynakları Müdürü Ersin Yazıcı ile birimde çalışan Sultan Piltan, Aykut Atlas, Özge Dinçer, Merve Yurtseven ve Nazan Nur Tünay, staj ve iş başvurusu yapan mühendisler ile mühendis adaylarla tek tek ilgilendi. Genç yeteneklerin grubu daha iyi tanıyabilmesi için ‘’Bereket Enerji Gazetesi’’nin son sayısı ile bazı promosyon ürünlerinin dağıtıldığı standı, yaklaşık 2 bin kişinin ziyaret ettiği belirtildi.

denizli-bereket-enerji-2

Bereket Enerji Grubu İnsan Kaynakları Müdürü Ersin Yazıcı, alanında en büyük olan fuarda başarılı bir sınav verdiklerini, bu tür etkinliklerde mühendislere iş hayatına atılmaları konusunda hem rehberlik ettiklerini hem de genç yetenekleri grup şirketlerinde çalışma olanağı sağladıklarını belirtti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı