REKLAMI GEÇ

TUNÇAĞIL’DAN ZOLAN’A ZİYARET

TUNÇAĞIL’DAN ZOLAN’A ZİYARET

Denizli Belediye Başkan Vekili Osman Zolan, Vergi Dairesi Başkanı Ali İhsan Tunçağıl ve beraberindekileri makamda kabul etti.

/ DENİZLİHABER / 22 Şubat 2010 Pazartesi, 17:51

Vergi Dairesi Başkanı Tunçağıl, Grup Müdürleri Mehmet Sait Eroğlu ve İlker Altun’la 22-28 Şubat Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında belediyeye gelerek, başkan vekili Zolan’la bir süre görüştü.

Denizli Belediye Başkan Vekili Zolan, ziyarette yaptığı açıklamada verginin önemine işaret etti. Belediyelerin de İller Bankası aracılığıyla vergi gelirleri sayesinde yatırımlarını yaptığını kaydeden vekil Zolan, ‘Devletimiz ödenen vergiler sayesinde hizmetleri sunmaktadır. Yerel anlamda da bizler de vergiler aracılığıyla halkımıza hizmet ediyoruz. Vatandaşlarımız, ödedikleri verginin hizmete dönüştüğünü gördükçe vergisini zamanında ödemekte ve hizmet sunmamızı kolaylaştırmaktadır. Ödenen vergilerin hizmete dönmediğini gören vatandaşlar ise en az oranda vergisini verir. Bu nedenle vergi ödemek kadar vergiyi hizmet olarak geriye dönüşünü sağlamak da önemlidir’ dedi.

Vergi Dairesi Başkanı Tunçağıl da, kamu yatırımlarının yüzde 90 oranında ödenen vergilerle yapıldığını belirterek, ‘Belediyelerimiz de ilan reklam, çevre temizlik vergisi ve harçlar gibi çeşitli şekilde vergi alarak bu sistemin işlemesine yardımcı olur. Ayrıca Denizli Belediyesi’nin vergi borcu olmadığı için sizlere çok teşekkür ediyorum’ dedi. 22-28 Şubat Vergi Haftası’nda çeşitli etkinlikler düzenleneceği bildirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı