REKLAMI GEÇ

Türkiye Bankalar Birliği Denizli’de toplanıyor

Türkiye Bankalar Birliği Denizli’de toplanıyor

Reel sektör ile mali sektör arasındaki diyaloğun güçlendirilmesi, sorun ve önerilerin paylaşılması amacıyla düzenlenen, Türkiye Bankalar Birliği’nin Yönetim Kurulu üyesi olan bankaların genel müdürlerinin katılacağı istişare toplantısı Denizli’de gerçekleştirilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Haziran 2022 Salı, 12:50

15 Haziran 2022 günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek toplantıya, Türkiye’nin en büyük bankalarının genel müdürleri katılacak.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., T. Vakıflar Bankası T.A.O., T. İş Bankası A.Ş., T. Halk Bankası A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Akbank T.A.Ş., Türk Ekonomi Bankası A.Ş., T. Sınai ve Kalkınma Bankası A.Ş., T. Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş., Denizbank A.Ş., genel müdür ve genel müdür yardımcısı düzeyinde temsilcileriyle istişare toplantısında hazır bulunacak.

Denizli Ticaret Odası, Denizli Sanayi Odası ve Denizli Ticaret Borsası ortaklığıyla gerçekleşecek toplantıya katılanlar, ilgili banka yöneticilerine doğrudan sorularını iletebilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı