REKLAMI GEÇ

MÜCADELELER SİYASET ZEMİNİNDE YAPILSIN

MÜCADELELER SİYASET ZEMİNİNDE YAPILSIN

Denizli’de faaliyet gösteren altı sivil toplum kuruluşu (STK) ortak bir açıklama yaparak, “terör örgütlerine saldırılarına son vermeleri ve mücadelelerin siyaset zemininde yapılması” çağrısında bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Ağustos 2015 Çarşamba, 15:19

Denizli Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) Başkanı Melek Sözkesen, Denizli Sanayicisi ve İşadamları Derneği (DESİAD) Başkanı Ahmet Yavuzçehre, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) Başkanı İsa Dal, Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Derneği (GESİFED) Başkanı Gültekin Okay Salgar, MÜSİAD Şube Başkanı İsmail Biltekin’in imzasını taşıyan ortak açıklamada, siyasi parti ve sivil inisiyatiflere çağrıda bulunuldu.

Açıklamada, “Son günlerde meydana gelen terör olaylarını nefretle kınıyoruz. Daha önce Çivril’e önceki gün Akhan’a düşen ateşi, Denizli iş insanları olarak yüreğimizde hissediyoruz. Terör örgütlerinin saldırılarına bir an önce son vermesi ve mücadelelerin siyaset zemininde yapılması çağrımızı yineliyoruz. Toplumsal barış ve huzur içinde, demokratik kazanımlarımızı kaybetmeden yaşamak, çalışmak ve üretmek istiyoruz. Bu bağlamda, bütün siyasi partilerin ve sivil inisiyatiflerin bu çağrıya ortak olmalarını bekliyoruz” denildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı