Yeni başkan Turgut Devecioğlu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yeni başkan Turgut Devecioğlu

Yeni başkan Turgut Devecioğlu

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği’nde yeni dönem başladı. Birliğin 23 yıllık başkanı Musa Çelikkol’un aday olmadığı seçimlere tek listeyle katılan Turgut Devecioğlu başkanlığa seçildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Mayıs 2018 Pazartesi, 09:10

DENİZLİ (AA)
Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliğinin (DESOB) Olağan Genel Kurulu, Pelitlibağ Mahallesi’ndeki bir düğün salonunda yapıldı.

Genel kurula AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan da katıldı.

Birliğin 23 yıldır başkanlığını yapan Musa Çelikkol’un yeniden aday olmadığı genel kurulda, Turgut Devecioğlu başkanlığındaki tek listeyle seçime gidildi. Devecioğlu, yapılan oylamayla birlik başkanlığına seçildi.

Genel kurula veda eden Çelikkol, görev süresince oda başkanları ve yöneticilerle birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını dile getirerek, “Esnafımıza katkısı olabilecek her projeye destek verdik. Görevi devralacak olan Turgut Devecioğlu başkanıma başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun” diye konuştu.

Devecioğlu da yaptığı konuşmada, aldığı sorumluluğun farkında olduğunu, hep birlikte güç birliği yaparak, önemli projelere imza atacaklarını ifade etti.

Tüm oda başkanlarına ve delegelere, şahsına ve ekibine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Devecioğlu, şunları kaydetti:

“Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine, bugüne kadar emeği geçmiş başta Musa Çelikkol başkanım olmak üzere, yönetim kademelerinde görev alan tüm kardeşlerime şükranlarımızı sunuyorum. Ahirete irtihal edenleri rahmet ve minnetle yad ediyorum. Tek cümle ile şunu ifade etmek isterim ki, hep birlikte ahilik geleneği ile aydınlık geleceğe cesur ve kararlılıkla yürüyeceğiz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı