Meslekte Erdem Grubu’nda bağımlı mali müşavir çalıştayı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Meslekte Erdem Grubu’nda bağımlı mali müşavir çalıştayı

Meslekte Erdem Grubu’nda bağımlı mali müşavir çalıştayı

Meslekte Erdem Grubu Adayı Gökhan Dikmen yaklaşan seçimlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Şirketlerde bağımlı olarak çalışan ve yöneticilik yapan mali müşavirleri ziyaret etti, 3 ay içinde “Bağımlı mali müşavirler çalıştayı” sözü verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Mayıs 2019 Perşembe, 17:28

Meslekte Erdem Grubu Adayı Gökhan Dikmen, üyelerine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Şirketlerde çalışan mali müşavirler ile bir araya gelen Dikmen, meslek mensuplarının sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini sundu.

En temel sorunun bağımlı çalışan meslektaşların sorunlarının oda tarafından görmezden gelinmesi ve oda ile bağlarının bulunmaması olduğunu belirten Dikmen, sadece aidat ödeyen ama oda hizmetlerinden etkin yararlanamayan meslektaşlarının sorunlarını çözeceğini söyledi,

Dikmen, “Meslekte Erdem Grubu olarak seçildiğimizde ilk 3 ay içerisinde ‘Bağımlı Mali Müşavirler Çalıştayı’ düzenleyeceğiz. Bu çalıştayda sorunları konuşup, çözüm önerilerini ortaya koyacağız. Mesleğin geleceğinde bağımlı çalışanların rolü çok daha fazla olacak. Dolayısıyla odamızı da buna göre yeniden şekillendireceğiz” dedi.

Bağımlı çalışan mali müşavirlere oda aidatlarına ilişkin yapmayı planladıkları düzenlemeyi de anlatan Dikmen, aidatları yüzde 30 düşüreceklerini kaydetti.

Bağımlı meslektaşlarına yönelik eğitimleri Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenleyeceklerini ifade eden Gökhan Dikmen, “Yönetim Kurulu aday listemizde bağımlı meslektaşlarımıza yer vererek onların temsilini sağlayacağız. Bağımlı çalışan meslek mensuplarının ücret ve sosyal güvenlik haklarını korumak, denetlemek için çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı