DSO ünlü ekonomistleri ağırlayacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DSO ünlü ekonomistleri ağırlayacak

DSO ünlü ekonomistleri ağırlayacak

“Dalgalı Piyasalarda Risk Yönetimi ve Korunma” konulu yatırımcı eğitimlerinin yeni durağı Denizli.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Eylül 2017 Pazartesi, 15:11

Denizli Sanayi Odası ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği işbirliğinde DSO üyeleri için düzenlenen “Dalgalı Piyasalarda Risk Yönetimi ve Korunma” eğitimi 28 Eylül 2017 Perşembe günü saat 13:30-17:15 saatleri arasında Dedeman Park Denizli Otel’de gerçekleştirilecek.

Alanlarında uzman Erkin Şahinöz ve Şant Manukyan gibi önemli isimlerin katılımıyla düzenlenecek olan eğitimde; kur riski taşıyanların, yatırımcıların ve konuya ilgi duyanların bilgilendirilmesi ve farkındalık oluşturulması amaçlanıyor.

Ekonomist Erkin Şahinöz, Ekonomiyi Öngören “4 Temel Gösterge” ve Risk Yönetimi Sağlayan “2 Temel Araç” konularında katılımcıları bilgilendirecek.

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Uluslararası Piyasalar Hisse Senedi ve Türev Bölüm Müdürü Şant Manukyan ise, “Uluslararası Piyasalardaki Gelişmelerin Yorumlanması” konusunda katılımcıları aydınlatacak.

Eğitimde katılımcılara seslenecek olan Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Coşan Yeğenoğlu, Türev Ürünler ile Döviz, Emtia ve Faiz Risklerinden Korunma Stratejilerini anlatacak.

Deustche Securities Menkul Değerler A.Ş. Türev Ürünler Direktörü Onur Akkaynak, Varantlar ve Yapılandırılmış Araçlara Girişi; İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Uluslararası Piyasalar Hisse Senedi ve Türev Bölümü Uzmanı, Özge Ongun ise Uluslararası Piyasalarda Emtia Hedge Mekanizması hakkında konuşacak.

Katılım sayısının sınırlı tutulduğu etkinlikte katılımcılar, ünlü ekonomist ve uzmanlara birebir soru sorma fırsatını elde edecekler.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı