DSO'dan kalite çalışmalarına destek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DSO’dan kalite çalışmalarına destek

DSO’dan kalite çalışmalarına destek

Denizli Sanayi Odası’ndan (DSO), kalite çalışmalarına destek.. Türkiye Kalite Derneği (KALDER) İzmir Şubesi’nin 16’ncısını düzenlediği Mükemmelliği Arayış Sempozyumu, bu yıl 3-5 Haziran tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek. 5 yıldır KALDER üyeliği bulunan Denizli Sanayi Odası, bu sene ödüllendirme ve sempozyum sürecine dahil olarak KALDER’in çalışmalarına destek verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Haziran 2015 Çarşamba, 09:00

Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’nun “İş – Yaşam Dengesi” bölümünde DSO Başkanı Müjdat Keçeci konuşmacı olarak yer alacak. Oturum başkanlığını CNN Türk editörlerinden Defne Sarısoy’un yapacağı bölümde, Keçeci’nin yanı sıra Batıçim Genel Müdür Yardımcısı Feyyaz Ünal, BASİFED Başkanı Levent Akgerman ve Eczacıbaşı Holding CEO’su Erdal Karamercan konuşmacı olarak yer alacak.

DSO Genel Sekreteri Zeren Gerelioğlu’nun da Ödül Jürisi’nde yer aldığı Ege Bölgesi Yerel Kalite Ödülleri’nde finale kalan 11 kurum, kuruluş ve ekipler arasında jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucu ödül almaya hak kazananlar 5 Haziran Cuma günü düzenlenecek törende açıklanacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı