REKLAMI GEÇ

Dünye E-Ticaret Forumu Denizli’de yapılacak

Dünye E-Ticaret Forumu Denizli’de yapılacak

Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası işbirliği ile Dünya E-Ticaret Forumu, Denizli’ye geliyor. Forumda, yerel ve geleneksel üreticiler için Türkiye sınırlarının dışında bir e-ihracat farkındalığı oluşturma amaçlanıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Ekim 2019 Cuma, 09:52

Worldef, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Sanayi Odası (DSO) işbirliği ile birlikte düzenlenecek olan Dünya E-Ticaret Forumu kapsamındaki konferansa tüm E-İhracat meraklıları ve ilgilileri Worldef.net üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz olarak katılabilecek.

Worldef kurucusu Ömer Nart yaptığı açıklamada “Anadolu’da düzenlediğimiz E-İhracat Konferansları ile özellikle üretilen ürünlerdeki yerel çekicilik potansiyeli ile E-Ticaret potansiyeli yüksek şehirlerde büyük fırsatların keşfedilmesini amaçlıyoruz. Denizli’de E-İhracat konferansı etkinliğimiz ile bu farkındalığı oluşturarak şehirlerimizin özellikle yerel üreticilerinin ve geleneksel ürünlerin satış sürecinin teknoloji alanında desteklenmesini istiyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte, milyonlarca tüketici, kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alışveriş yapıyor. Türkiye’de üretilen kaliteli veya uygun fiyatlı ürünler, binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor. Worldef olarak Denizli gibi üretim gücü yüksek illeri de E-İhracat konusunda bilinçlendirerek Türkiye’yi bölgesel bir E-Ticaret merkezi yapma vizyonuna katkılar sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Türkiye İş Bankası ve T-Soft’un ana sponsor, Google ve UPS’in gold sponsor olacağı konferansta; e-ihracat yaparken kullanılacak ödeme sistemlerinden, E-İhracat için yazılım çözümlerine; E-İhracat yapanların yararlandığı devlet teşviklerinden, E-İhracatta dijital pazarlamaya kadar tüm konularda bilgiler ve analizler Dünya E-Ticaret Forumu-Denizli E-İhracat Konferansı’nda katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca Türkiye’den başarılı E-İhracatçılar da kendi yaşadıkları sınırlar ötesi elektronik ticaret, başarı hikâyelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

Dünya E-Ticaret Forumu, bu büyük hedef ile 15 Ekim Salı Günü Denizli, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği “Denizli E-İhracat Konferansı”na tüm ilgililer davet edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı