Genç ASKON’dan Keçeci’ye ziyaret - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Genç ASKON’dan Keçeci’ye ziyaret

Genç ASKON’dan Keçeci’ye ziyaret

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Zahid Altay ve Denizli Şube Başkanı’nı ağırladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Şubat 2019 Salı, 16:56

ASKON Başkan ve yöneticilerinin ziyaretinde değerlendirmelerde bulunan Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, “Gençlerin sivil toplum kuruluşlarında olması hele iş dünyasında yer alan arkadaşlarımızın bu gibi organizasyonlar içerisinde yer alması bizi mutlu ediyor” dedi.

Genç Askon Genel Merkezi olarak 16 Nisan Salı günü Pamukkale Üniversitesi Kongre Merkezi’nde Başarısızlık Zirvesi düzenleyeceklerini belirten Altay ise, “Başarısızlık Zirvesi’ni şöyle özetleyebilirim: Katılımcıların gittiği programların başarılar üzerine kurulu olması, yaşanılan sıkıntılar karşısında neler yapılabileceğini, başarısızlıklardan çıkarılması gereken derslerin neler olduklarını başarılı iş adamlarından dinleyebilmesi için düzenliyoruz” diyerek organizasyon hakkında bilgi verdi.

Panel şeklinde gerçekleşecek Başarısızlık Zirvesi’nin konuklarından birinin de Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci olacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı