REKLAMI GEÇ

Horzum ve ekibinden DSO ile baro ziyareti

Horzum ve ekibinden DSO ile baro ziyareti

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) başkan adayı Ali Osman Horzum, ortak hareket ettiği Bağımsız Meslek Grubu’nun üyeleri ile birlikte Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan’ı ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Nisan 2016 Salı, 12:54

Denizli SMMMO’nun mayıs ayında gerçekleştireceği genel kurula Bağımsız Meslek Grubu’nun başkan adayı olarak hazırlanan Ali Osman Horzum, meslektaşlarının yanı sıra kentin önemli sivil toplum kuruluşları ile de bir araya gelerek fikir alış verişini sürdürüyor.

Ekip arkadaşları Mehmet Erdoğan, Harun Erdemir ve Gökçe Gökgöz ile birlikte Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’yi makamında ziyaret eden Horzum, Denizli’nin sorunlarının çözümü için kentteki diğer sivil toplum kuruluşları ile ortak hareket etmeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyaretin olumlu geçtiğinin altını çizen başkan adayı Horzum, “Denizli sanayimizin ve işverenlerimizin sorunlarında biz meslektaşlarımıza düşen görevler ile meslek sorunlarımızda ve kamu idareleri karşısında yaşadığımız sorunlar da Sanayi Odamıza ve üyelerine düşen görev ve destekler konusunda bilgi alışverişinde bulunduk. Sayın Keçeci’nin engin deneyim ve tecrübelerinden her fırsatta faydalanmak istediğimizi dile getirerek, gerek Denizli sanayimizin gerekse mesleğimizin geleceğine dair samimi bir sohbet ederek, kendisinin tecrübelerinden faydalandık” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DSO Başkanı Müjdat Keçeci ise, “Denizlili sanayicilerimiz ağırlıklı olarak Denizlili mali müşavirler ile çalışıyor. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşulları en iyi bilen meslek gruplarından biri de malimüşavirlerdir. Onlara kapımız her zaman açık” diye konuştu.

denizli-ali-osman-horzum-1

BAROYU DA ZİYARET ETTİLER
Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan’ı da makamında ziyaret eden Denizli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Ali Osman Horzum özellikle baronun üyelerine uyguladığı ‘fon’ uygulaması hakkında bilgi aldı.

Denizli Barosu ile birlikte ortak projeler yürütmeye hazır olduklarını dile getiren Horzum, Denizli Barosu’na ait sosyal tesisin işletmeciliği, sanatsal ve kültürel etkinlikler hakkında da bilgi aldı. Mali müşavirlik ve avukatlık meslemlerinin geleceklerine ilişkin görüş alış verişinde bulunan ikili, daha sonra ortak görev ve sorumlulukları masaya yatırdı. Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan ise, SMMMO mensuplarının kendilerine çok yakın olduğunu belirtti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı