Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici güven tazeledi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici güven tazeledi

Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici güven tazeledi

Denizli Merkez Ziraat Odası’nın, olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Hamdi Gemici, tek aday olarak katıldığı seçimlerde güven tazeledi. Gemici, Denizli’de çiftçiye, üreticiye en iyi hizmeti sunmaya, çiftçinin haklarını her platformda aramaya devam edeceklerini belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Şubat 2019 Pazar, 16:53

Denizli Merkez Ziraat Odası, Esnaf Sarayı’nda olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Başkanlığa tek aday olarak mevcut Başkan Hamdi Gemici, talip oldu. Seçimlere çiftçiler yoğun ilgi gösterdi.

Genel kurulda katılımcılara seslenen Hamdi Gemici, gıdaya ulaşım ve gıda güvenliğinin stratejik öneme sahip olduğunu belirtti.

Gemici, “Çiftçilerimiz yaşadıkları sıkıntı ve sorunlara rağmen üretim yapmaya devam ediyor, önemli bir görev üstleniyor. Çiftçilerimiz insanların karınlarını doyurabilmesi için kutsal bir görev yapıyor. Kuraklık, don gibi her türlü sıkıntıya, girdi maliyetlerinin yüksek olmasına rağmen çiftçi üretimden kopmamak için çaba harcıyor. Tarım sektörünün üyeleri olarak ortak sorunlarımıza çare ararken birlikte hareket etmek ve toplumsal bir güç olduğumuzu hissettirmek zorundayız. Biz dün olduğu gibi bugünde üzerimizdeki görev yükünün farkındayız. Bu bilinçle çiftçimizin, üreticimizin sesi olmak, sıkıntılarına çözüm üretmek başta olmak üzere, Denizli’de üretimin kalitesini artırmak, çiftçilerimize eğitimler vererek bilinçli üretime sevk etmek için durmadan çalışmaktayız. Delegelerimizin, çiftçilerimizin bizlere gösterdiği güvenden dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Önümüzdeki dönemde de çiftçimiz, üreticimizle birlikte, mevcut projelerimizin yanı sıra kaliteli üretimde üst noktaya çıkma anlamında planladığımız projeleri de hayata geçirerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. 117 delegenin oy kullandığı seçimlerde mevcut Başkan Hamdi Gemici güven tazeledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı