REKLAMI GEÇ

Akal Kurumsal A.Ş., Zemin Temizleme Makinaları Sektöründe İddiasını Sürdürüyor!

2003 yılında faaliyetine başlayan Akal Kurumsal A.Ş., zemin temizleme makinası ve endüstriyel temizlik malzemeleri sektöründe iddiasını sürdürüyor. 2011 yılından itibaren Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayiliğini alan firma, Nilfisk Viper ve Rottest Basınçlı Yıkama Makinaları ile zemin otomatı çözümlerinde önemli bir konuma sahip oldu. Akal Kurumsal, Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satış noktasıdır. Aykim Tex Profesyonel ve Viking…

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Temmuz 2023 Çarşamba, 20:15

2003 yılında faaliyetine başlayan Akal Kurumsal A.Ş., zemin temizleme makinası ve endüstriyel temizlik malzemeleri sektöründe iddiasını sürdürüyor. 2011 yılından itibaren Nilfisk Temizlik Makinaları’nın yetkili bayiliğini alan firma, Nilfisk Viper ve Rottest Basınçlı Yıkama Makinaları ile zemin otomatı çözümlerinde önemli bir konuma sahip oldu.

Akal Kurumsal, Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve Johnson Diversey endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satış noktasıdır. Aykim Tex Profesyonel ve Viking Kimya ürünlerinin de bayisi olan firma, profesyonel temizlik kağıtlarında Sensoft markası ile private label üretime başlamıştır.

Zemin temizlik makinası konusundaki deneyim ve bilgisi ile Akal Kurumsal, plaza, ofis, fabrika, hastane, okul, restoran, otel ve kamu kurumları gibi farklı alanların temizlik ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyetini temel prensip edinen firma, her türlü tüketim malzemesi ihtiyacına çözüm sunarak sektörde liderliğini pekiştiriyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı