REKLAMI GEÇ

Kedi ve Köpek Maması Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi ve köpeklerde beslenmenin ne kadar önemli olduğu aşikar. Dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesi adına doğru mamaları tüketmeleri çok önemli. Doğru mamalar ile beslenen ve kaliteli bir diyete sahip olan hayvanların yaşam süresi arttığı gibi, hastalıklara karşı daha dayanıklı oldukları da bilinen bir durum. Her Hayvanın Diyet İhtiyacı Farklıdır Kedi ve köpeklerde beslenme konusunda dikkat edilmesi gereken konuların başında diyet ihtiyaçları geliyor. Özellikle belli…

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Temmuz 2023 Cuma, 11:43

Kedi ve köpeklerde beslenmenin ne kadar önemli olduğu aşikar. Dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesi adına doğru mamaları tüketmeleri çok önemli. Doğru mamalar ile beslenen ve kaliteli bir diyete sahip olan hayvanların yaşam süresi arttığı gibi, hastalıklara karşı daha dayanıklı oldukları da bilinen bir durum.

Her Hayvanın Diyet İhtiyacı Farklıdır

Kedi ve köpeklerde beslenme konusunda dikkat edilmesi gereken konuların başında diyet ihtiyaçları geliyor. Özellikle belli sağlık sorunları yaşayan, kronik problemleri olan evcil hayvanlarınızın uygun veteriner mamaları ile beslenmesi çok önemli.

Avrupa’nın önde gelen veteriner maması markalarından olan Pro-Vet, zengin ürün çeşitliliği ile pek çok kronik hastalık için uygun diyeti sağlayan mamalara sahip. Eklem rahatsızlıklarından karaciğer ve böbrek sorunlarına kadar, kedi ve köpeklerin sağlığını korumak adına gereken her şeyi sunan Pro-Vet, Profpetmama güvencesi ile dostunuzun beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya hazır.

PRO-VET kedi mamaları, her kedinin ihtiyacına farklı olarak tasarlanmıştır. Hassas sindirime sahip kediler için https://profpetmama.com/provet-intestinal-kedi-mamasi/ mamasını tercih edebilirsiniz.

Mama Seçiminde Mutlaka Kaliteye Dikkat Edin

Kedi ve köpeklerin yaşam süresini uzatmak ve sağlıklı bir ömür geçirmelerini sağlamak adına mutlaka kaliteli mamaların tüketilmesi, dengeli içeriğe ve formüle sahip markaların tercih edilmesi öneriliyor.

Hollandalı veterinerler tarafından geliştirilen, dengeli ve GDO içermeyen formülü ile hayvanlarınızı her zaman mutlu edecek Kennels’ Favourite ve Kis Kis, Profpetmama ile sizinle.

Gıda alerjisi, gıda intoleransı (gıdaya aşırı hassasiyeti), atopisi (allerjik dermatit) veya kalp yetmezliği (kardiyomiyopatı) olan tüm köpek ırkları için Hipoalerjenik köpek mamasını tercih edebilirsiniz.

Köpek maması alanında uzman olan Kennels’ Favourite, köpeklerinize dengeli protein ve vitamin sağlarken, damak tadına uygun ürün yelpazesiyle dostlarınızı mutlu etmeyi başarıyor. Kedilerin çok sevdiği, yüksek kaliteli içeriği ve her yaştan kediye uygun ürün yelpazesiyle sunulan Kis Kis de dostlarınızın diyeti için bir diğer yüksek kaliteli alternatif olarak ön plana çıkıyor.

Profpetmama güvencesi ile satın alabileceğiniz Kennels’ Favourite, Pro-Vet ve Kis Kis markaları, kedi ve köpeklerinizin en iyi şekilde besleneceğini garanti ediyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı