REKLAMI GEÇ

Büyükşehir TSM Korosu’ndan İzmir’de resital

Büyükşehir TSM Korosu’ndan İzmir’de resital

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, İzmir’de konser verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, seslendirdiği eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Mart 2018 Çarşamba, 09:44

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, İzmir 9 Eylül Üniversitesi davetlisi olarak Sabancı Kültür Saray’ında bir konser verdi.
‘Bizimle şarkı söyler misiniz’ adlı programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, bestekar Teoman Önaldı ve sanatseverler katıldı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Koro Şefi Selim Öztaş yönetimindeki koro, seslendirdikleri eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak zaman zaman İzmir’e geliyoruz. Bu sahnede daha önce de yer aldık. İzmirli sanatseverler de bizleri güzel bir şekilde misafir ettiler. Burada Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’nın çok değerli seslerini sunma imkanı buluyoruz. İzmirliler de bu durumdan çok memnun ve her yıl buraya bizleri davet ediyorlar” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı