PAHOY’dan üç kutlama birden - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAHOY’dan üç kutlama birden

PAHOY’dan üç kutlama birden

PAHOY yüzlerce üyesiyle 27. kuruluş yılını kutladı. Gecede ayrıca erken yeni yıl partisi yapılırken, PAHOY Başkanı Deniz Semeri içinde sürpriz doğum günü partisi yapıldı.

/ DENİZLİHABER / 26 Aralık 2012 Çarşamba, 12:19

PAHOY yüzlerce üyesiyle 27. kuruluş yılını kutladı. Gecede ayrıca erken yeni yıl partisi yapılırken, PAHOY Başkanı Deniz Semeri içinde sürpriz doğum günü partisi yapıldı.

PAHOY ve TUANA Dans Stüdyosu, Marla Restoran’da 370 kişinin katılımıyla geleneksel dans gecelerinden birini daha yaptı. Geceye katılanlar PAHOY’un kuruluşunun 27. yılını kutladı. Ayrıca katılanlar 2013’e erken ‘merhaba’ dedi. Çünkü gecede ayrıca yeni yıl kutlaması da yapıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise PAHOY Başkanı Deniz Semerci’yi bir sürpriz bekliyordu. Semerci 50. yaşını düzenlenen sürpriz doğum günü partisi ile kutladı.  Böylece PAHOY üyeleri aynı gecede üç ayrı kutlama gerçekleştirmiş oldu.


Üç kutlamanın bir araya geldiği gecede katılımcılar bütün hünerlerini gösterdi. Tuana dansçılarının Rueda gösterisiyle başlayan gece PAHOY’luların hafta sonları öğrendikleri oyunlarla sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Gecede kendisine doğum günü sürprizi yapan arkadaşlarına teşekkür eden Deniz Semerci “Hem 27. kuruluş yıl dönümümüzü hem de yeni yılı erken kutlamak için bir araya geldiğimiz bu anlamlı gecede yaşattığınız sürpriz için geleneksel hale getirdiğimiz gecelerimizde ve önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz etkinliklerde de bu coşkuyu tüm arkadaşlarımızla bir arada gerçekleştirmek dileklerimle hepinize teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar

SABİT DOĞAN   -  Bağlantı 29 Aralık 2012, 22:29

Değerli PAHOY Ailesinin yeni yılını kutlar,sağlıklı bir yaşamla başarılarının devamını dilerim.DENİZ hocam ında doğum gününü kutlar,sağlıklı bir yaşam dilerim SAYGILARIMLA.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı