Tarkan'dan 85 bin hayranına konser - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tarkan’dan 85 bin hayranına konser

Tarkan’dan 85 bin hayranına konser

Fanta Gençlik Festivali kapsamında Tarkan ve sanatçı Emre Aydın Denizli’de 85 bin kişiye konser verdi. Tarkan konser sonunda hayranlarına “Anınızı yaşayın. Eğlenin. Şarkılarla mutlu olun” dedi.

/ DENİZLİHABER / 2 Temmuz 2012 Pazartesi, 13:01

Pamukkale Üniversitesi Kampusü’ndeki konsere Denizlililer ve çevre illerden binlerce kişi akın etti. Konsere yaklaşık 85 bin kişi katıldı. Sahneye ilk olarak Emre Aydın çıktı. Hayranlarını coşturan Emre Aydın, sahne ışıklarını söndürtüp hayranlarının kendisine ellerindeki çakmaklar ve cep telefonu ışıklarıyla eşlik etmesini istedi. Elindeki kamerayla hayranlarının görüntülerini çeken Aydın, sosyal paylaşım sitesi Twitter’den paylaşacağını söyledi.

Emre Aydın’nın konserinin ardından, platformun altından asansörle dans ederek sahneye çıkan Tarkan ise, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Aşk Gitti Bizden’ şarkısı ile konserine başladı. Sahne ışıklandırmasıyla dikkat çeken konserde Tarkan, sahne şovu ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Tarkan, Denizli’ye 16 yıl önce geldiğini belirterek, “Arayı çok uzatmışız. Arayı bu kadar açmamamız lazımdı” dedi.

Kendi besteleri ile Aşık Veysel’in türkülerini de söyleyen Tarkan, konser sonunda hayranlarına sürpriz yaptı. Konserinin bittiğini söyleyip sahneden ayrılan Tarkan, müziğin kesilip, ışıkların kapatılmasının ardından yaklaşık 2 dakika sonra tekrar sahneye çıktı. Hayranlarını şaşırtan Tarkan, ‘Aşk bitti bizden’ şarkısıyla konseri noktaladı.

Konser sonunda sevenlerine seslenen Tarkan, “Buradan çok güzel enerjiyle ayrılacağım. Bu güzel enerji ve coşku için çok teşekkürler, şarkılarımızla bütünleştik. Sizleri seviyorum. Sağlıcakla kalın, huzurla kalın. Hep eğlenin, hayat kısa, anınızı yaşayın. Şarkılarla mutlu olun. Bizimde biraz katkımız varsa ne mutlu bize” dedi. Tarkan, sahnede kaldığı 2 saat boyunca 4 kez üzerini değiştirdi. Konserde engelliler için de ayrı bir tribün oluşturuldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı