REKLAMI GEÇ

Forum Çamlık’ta yılbaşı alışverişi Forum Bonus Card ile % 25 indirimli

Forum Çamlık’ta yılbaşı alışverişi Forum Bonus Card ile % 25 indirimli

Türkiye’nin zincir alışveriş merkezine özel ilk ve tek kredi kartı Forum Bonus Card, 1-31 Aralık tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde ekstra yüzde 25 indirim ve +3 taksit imkanı sunuyor.

/ DENİZLİHABER / 4 Aralık 2009 Cuma, 17:46

Multi Turkmall ve Garanti Bankası işbirliği ile hayata geçirilen, zincir alışveriş ve yaşam merkezlerine özel ilk ve tek kredi kartı; Forum Bonus Card, kart sahiplerine 100 TL ve üzeri alışverişlerde ekstra yüzde 25 indirim ve +3 taksit imkanı sunuyor.

1-31 Aralık 2009 tarihleri arasında geçerli olan kampanya; Forum Bornova (İzmir), Forum Mersin (Mersin), Forum Çamlık (Denizli), Forum Trabzon (Trabzon), Forum Aydın (Aydın), Forum Ankara Outlet (Ankara), Forum İstanbul (İstanbul) ve Forum Kapadokya’daki (Nevşehir) Bonus üyesi işyerlerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyenler Forum yazıp 3340’a göndererek Forum Bonus Card’a kolayca başvuru yapabiliyor.

Kampanya kapsamında kart kullanıcıları, farklı işyerlerinden yaptıkları 100 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde ekstra yüzde 25 indirim ve +3 taksit imkanından yararlanacak. Ayrıca Forum Bonus Card kullanıcıları hem Forum puan hem de bonus kazanmaya devam edecekler. Kart kullanıcıları bu kampanya ile en fazla 100 TL indirim kazanabilecek. Kazanılan indirimler, kart sahiplerinin 4 Ocak 2010 tarihinden sonra kesilen ilk ekstrelerine yansıyacak. Ekspres limit ile yapılan taksitli işlemler kampanyaya dahil edilmeyecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı