REKLAMI GEÇ

TERAS PARK’TA İMZA ÇILGINLIĞI

TERAS PARK’TA İMZA ÇILGINLIĞI

Denizli’nin yaşam merkezi Teras Park, 5 Aralık Cumartesi günü, ‘Türkler Çıldırmış Olmalı’ filminin başrol oyuncularını ağırladı.

/ DENİZLİHABER / 7 Aralık 2009 Pazartesi, 17:59

Denizli’nin yaşam merkezi Teras Park, ziyaretçilerine eğlence ve alışverişi bir arada sunmaya devam ediyor. Teras Park 5 Aralık Cumartesi günü, Avşar sinemalarında gerçekleşen ‘Türkler Çıldırmış Olmalı’ film galasına ve filmin başarılı oyuncularından Oya Aydoğan, Levent Özdilek, Peker Açıkalın ve Önder Açıkbaş’ın katılımıyla gerçekleştirilen imza gününe ev sahipliği yaptı.

4 milyon dolarlık bir bütçe ile Bahçeköy’e Afrikalı bir yerli köyü ve Somalili bir korsan şehri kurularak çekilen ve sinem izleyicisi tarafından merakla beklenen ‘Türkler Çıldırmış Olmalı’ film galası Denizlililerden yoğun ilgi gördü.

Alışverişseverlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte keyifli anlar yaşadı. Gala öncesinde hayran oldukları oyuncularla bir araya gelmenin keyfini yaşayan Teras Park ziyaretçileri; ünlü sanatçılarla sohbet ederek, birlikte fotoğraf çektirip, imza alma fırsatı yakaladılar.

En seçkin markalara ait, en trendi ürünlerin satıldığı mağazaları tek bir çatı altında buluşturan Teras Park Alışveriş Merkezi, bu seferde alışverişseverleri hayranı oldukları ünlü oyuncular ile birlikte aynı çatıda altında buluşturdu!

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı