REKLAMI GEÇ

RUHSATI ALDILAR BÜROYU AÇTILAR

RUHSATI ALDILAR BÜROYU AÇTILAR

Denizli Barosu’nun yeni üyeleri Nilüfer Üner ve N. Sergen Atilla ruhsatlarını aldıktan kısa süre sonra hukuk bürolarını açtılar. Genç avukatlara Baro Başkanı İlhan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan destek oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Şubat 2019 Cumartesi, 13:32

Denizli Barosu’nun avukat ordusu büyümeye devam ediyor. Bir süre önce stajlarını tamamlayan ve Denizli Barosu’ndaki törenle ruhsatlarını alan genç avukatlar Nilüfer Üner ve Sergen Atilla meslek yaşamlarına güçlerini birleştirerek başlama kararı aldı. Genç avukatlar Sulçuk Caddesi üzerindeki hukuk bürolarına Litai Hukuk adını verdi.

Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan’ın yakını olan Nilüfer Üner ile Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla’nın yeğeni olan Sergen Atilla’nın sahibi olduğu hukuk bürosunun açılışında genç avukatlara meslek büyükleri de destek verdi.

Açılış kurdelesini Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan ile birlikte Denizli Barosu üyelerinden biri olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Avukat Osman Zolan birlikte kesti.

Açılış törenine Denizli Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Avukat Mehmet Ali Yılmaz ve Denizlispor Başkanı Ali Çetin ile Başkan yardımcısı Taner Atilla’da katıldı.
Genç avukatların aile üyeleri ve arkadaşları bu özel günde onları yalnız bırakmadı.

HUKUKA ÇOK İHTİYAÇ VAR
Kurdele kesimi öncesi bir konuşma yapan Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan genç meslektaşlarına başarı diledi ve ülkenin hukuka en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemden geçildiğinin altını çizdi. İlhan; ”

Hukuka en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, genç meslektaşlarımın kimseden görev beklemeden, hukuğa ve hakkın hak sahibine teslimi için görev alıyor olmaları bizi mutlu etmiştir. Genç meslektaşlarıma sağlıklı uzun başarılı bir meslek hayatı dilerim. Ailelerine kendilerine ve baromuza hayırlı olsun” diye konuştu.

GÜNDEM DENİZLİSPOR
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da genç avukatlara meslek yaşamlarında başarı diledi. Zolan daha sonra Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve Başkan Yardımcısı Taner Atilla ile Denizlispor sohbeti yaptı. “O sene bu sene” diyen Başkan Zolan takımın formundan duyduğu memnuniyeti aktardı, sezon sonunda Denizlispor’un şampiyon olmasını diledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan meslektaşları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı