REKLAMI GEÇ

Değirmende Alabalık eğlenceye davet ediyor

Değirmende Alabalık eğlenceye davet ediyor

Değirmende Alabalık Restoran, doğa ile iç içe bir mekanda 2017’yi karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir yılbaşı programı hazırladı. Ünlü sanatçılar eşliğinde, balık ve çok çeşitli menüleriyle yeni yılı karşılamak isteyenlerin bu yıl da değişmez adresi Değirmende Alabalık olacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Aralık 2016 Çarşamba, 08:30

Restoran sektöründe Denizli’nin parlayan yıldızı olan Değirmende Alabalık, 2017’yi nezih bir mekanda, doyumsuz eğlence ve leziz yemekler ile karşılamak isteyenler için çok özel bir program hazırladı.

YILBAŞI GECESİ PROGRAMI
Değirmende Alabalık Restoran, Denizli sınırlarını çoktan aşan ününü, hazırladığı yılbaşı gala programıyla pekiştirecek. Yılbaşı özel programında, Metin Özoğlu, Arda Aktaşoğlu ve Mine Sevinç sahne alacak, konuklarına müzik ziyafeti sunacak. 2017’ye yaklaşıldığında ise oryantal sahne alacak, davetlileri kıvrak danslarıyla yeni yıla taşıyacak.

ZENGİN MENÜ
Değirmende Alabalık yeni yıl akşamı konuklarına yalnızca müzik ziyafeti sunmayacak. Yılbaşına özel hazırlanan menü, davetliler için tam bir ziyafet olacak.

10 farklı meze çeşidiyle hazırlanan ordövr tabağını sigara böreği ve sosisten oluşan ara sıcak ve balık, köfte ve piliç şişin yer alacağı ana sıcaklar takip edecek. Meyve ve çerezin de sunulacağı yılbaşı menüsünde ½ yerli içki de yer alacak. Değirmende Alabalık konukları için bu özel gecenin ücreti ise 100 TL.

REZERVASYON İÇİN:
0 (258)2132533-2133037
www.degirmendealabalik.com

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı