Gürpınar Çardaklılarla buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Gürpınar Çardaklılarla buluştu

Gürpınar Çardaklılarla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin her gün Adalet ve İncilipınar Parkı’nda hazırladığı Ramazan etkinlikleri ilçelerde de yaşatılıyor. Çardak’ta sahneye çıkan İkbal Gürpınar, şiirler okudu, ilçe halkıyla söyleşti. Etkinliği Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da izledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Temmuz 2014 Cuma, 12:59

denizli-cardak-belediye-ramazan-etkinlik-ikbal-gurpinar-h

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Adalet ve İncilipınar Parkı’ndaki Ramazan etkinliklerini ilçelere de taşımaya devam ediyor. Bu kapsamda ekranların sevilen yüzü İkbal Gürpınar, Çardak’ta söyleşi ve şiir etkiliği için sahneye çıktı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk de Gürpınar’ı Çardaklılarla birlikte izledi.

Gürpınar, Denizli’nin dört bir köşesinde Ramazan organizasyonları olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a Çardak’a geldiği için teşekkür etti.

ic-1

Başkan Zolan, Çardaklıların Ramazanlarını tebrik ederek, “Ramazan ayı sonuna doğru yaklaştıkça daha da güzelleşiyor. O manevi atmosfer her yerden hissedilir hale geliyor” diye konuştu. Büyükşehir olarak Çardak’ı ziyaret etmek istediklerini ifade eden Başkan Zolan, ” İkbal Hanım sağ olsun her sene Denizlimizi şereflendirir, güzelleştirir. Ramazanımıza değer katar, güzellikleri bizlerle paylaşır. Allah bu güzel günlere tekrar tekrar kavuştursun inşallah. Kadir gecenizi, bayramını şimdiden kutluyorum. Herkes birbirine sımsıkı sahip çıksın, Allah birliliğimizi dirliğimiz bozmasın. Allah Ramazan’ı dünyada zulüm altında inleyen kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile kılsın inşallah. Ölüm saçılıyor her yerde, tüylerimiz, yüreklerimiz ürperiyor. Ama inşallah bu son bulacak. İnşallah yarınımız bugünümüzden daha güzel olacak” dedi.

ic-2

Denizlililer Adalet ve İncilipınar’da
Denizli merkezde ise vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin Adalet ve İncilipınar Parkı’nda hazırladığı etkinliklere akın etti. Bu kapsamda sanatçı Sadi Cesuroğlu, Türk Halk Müziği konseri ile Adalet Parkı’nı dolduran vatandaşlara keyifli saatler yaşatırken, Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuar sanatçıları ise İncilipınar Parkı’nda sahne aldı. Konservatuar sanatçıları Türk Sanat Müziği konseri ile geceye renk kattı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı