GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ

2 Ocak 2019 Çarşamba


Dünden bugüne taşınan fotoğraflarla yaptığımız Geçmiş Zaman Olur Ki yolculuğumuz devam ediyor.


ŞEREF HAZER’E BU KAHKAHAYI KİM ATTIRDI
Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği yönetimi, Vali Yuzuf Ziya Göksu’nun da katıldığı yemekte bir araya geldi. Eğitim alanında etkili çalışmalar yapan Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hasan Himmetli ve yönetim kurulu üyeleri Şeref Hazer, Nimet Erdoğan, Saime Öztürk, Cengiz Akhisar, Aysun Nalbant, Nizamettin Kolbaşı ile eşleri Vali Göksu ile eğitim odaklı sohbet etti. Ancak, Şeref Hazer’i bu kadar güldürenin ne olduğunu bilemedik.


AKBANK’TAN SERGİ
Yıl 1987. Akbank’ın kendi salonunda açtığı fotoğraf sergisi. Sergiye Nihat Yalaz, Belediye Başkanı Ziya Tıkıroğlu, Mehmet Acar, M. Kazım Manasır, Gazeteci Kemal Tartılacı, Vali Necati Bilican, Coşkun Önen, Cumhuriyet Başsavcısı Veli Çiftçi ve davetliler katıldı.


SOHBETE KISA ARA
Denizli eski milletvekillerinden Haluk Müftüler ve İşadamı Ulvi Bayram, işadamları Lokali’nde düzenlenen etkinlikte birlikteler. İkili, fotoğraf için kısa süreliğine ara verdikleri sohbetlerine kaldıkları yerden devam ettiler.


ÖZER ÇİFTİ’NDEN ROMANTİK DANS
Kaleiçi’nin sevilen esnaflarından, Sarraf Feridun Özer ve eşi Nursel Özer davetteler. Çalan müziğe kayıtsız kalamayan Özer Çifti, kendilerini piste attı ve romantik danslar sergiledi.


ALTIN ÇİFTİ DAVETTE
Avukat Hasan Altın ve eşi Tülin Altın davetteler. 1989 yılında Pamukkale Koru Motel’de düzenlenen eğlencede davetliler kendilerini piste atarken, Altın Çifti masada kalıp sohbet etmeyi tercih etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı