GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ

23 Ekim 2019 Çarşamba

Zamanda yolculuğumuz, geçmiş zaman sayfalarında devam ediyor. Arşivlerde bu hafta da yine özel kareler hazırladık.


RAHMETLE ANIYORUZ
Rahmetli Dr. Vehbi Esenlik ile eşi Nursel Esenlik, katıldıkları bir kokteylde objektiflerimize böyle yansıdı. Esenlik Çifti, geleceğe önemli bir kare bıraktı. Dr. Vehbi Esenlik’i bir kez daha rahmetle anıyoruz.


HİZMETTE SINIR YOK
Avukat ve doktor kardeşler ile eşleri Lions toplantısında karşılama komitesi olarak görevde. Av. Cemil Karakış, eşi Nuran Karakış, Dr. Muzaffer Karakış ile eşi Nurten Karakış, komite olarak tam not aldı.


ÇAMLIK’TA PİKNİK KEYFİ
Çamlık’ta düzenlenen ve geleneksel hale gelen Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin Anneler Günü pikniği 2001 yılında da geniş bir katılıma sahne oldu. Davetliler arasında bulunan İhsan Cem, Av. Mehmet Ünal ve Köksal Fişengi hem pikniğin, hem de sohbetin tadını çıkardı.


DOSTLARI BULUŞTURAN YEMEK
Dr. Osman Alparslan, eşi Nalan Alparslan, Dr. Ethem Sebzeci ve eşi Makbule Sebzeci, Suat Aktan ve eşi Feray Aktan, Yaşar Akın ve Canan Akın bir yemekte buluştu. 1992 yılında düzenlenen bu yemek, geleceğe çok özel anılar bıraktı.


ACISI ÇOK YENİ
Kısa süre önce kaybettiğimiz Sedat Babüroğlu ile eşi Beyhan Babüroğlu, katıldıkları bir davette objektiflere böyle poz verdiler. Denizli’nin yakından tanıdığı bir isim olan Sedat Babüroğlu, bir ay önce ani bir şekilde aramızdan ayrıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Geçmiş Zaman Olurki