REKLAMI GEÇ

GEÇMİŞ ZAMAN OLUR Kİ

13 Mayıs 2020 Çarşamba

Dünden bugüne zamanda çıktığımız yolculuğumuz, Geçmiş Zaman Olur Ki ile devam ediyor.


BAŞKANLAR BİRLİKTE
Denizli Ticaret Borsası ile Denizli Ticaret Odası’nın efsane başkanları, Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin geleneksel olarak kutladığı Anneler Günü etkinliğinde bir araya geldi. Denizli Ticaret Borsası Başkanı rahmetli İlter Panayır ve eşi Şenay Panayır ile Denizli Ticaret Borsası Başkanı Nail Kalemci ile eşi Gülay Kalemci etkinliğe birlikte katıldılar.


AVUKAT VE EŞİNDEN DİLLERE DESTAN DANS
Denizli’nin tanınmış avukatlarından Süleyman Üzelce ve eşi emekli öğretmen Zerrin Üzelce, katıldıkları bir davette kendilerini piste attı, danslarıyla davetlileri mest etti.


DOKTORLARIN BULUŞMASI
Pamukkale’de bir otelde gerçekleştirilen etkinlikte doktorlar bir araya geldi. Dr. Ümit Baklan ve eşi Şebnem Baklan, Dr. Yaman Karaoğlun ve eşi İclal Karaoğlan ile Dr. Volkan Yaylalı ve eşi Olga Yaylalı keyifli bir gece geçirdi.


PAMUKBANK’IN İLK ŞUBESİ TÖRENLE AÇILDI
Pamukbank, Denizli’de ilk bu şube ile hizmete başladı. Açılış töreninde Şube Müdürü Mustafa Karcılı ve mesai arkadaşları bu hatıra fotoğrafını çektirdi.


ÖNCEL KARDEŞLERİN İLK MÜRÜVVETİ
Dr. Bilge Öncel ile Şube Öncel, oğullarının ilk mürüvvetlerini görmenin mutluluğunu yaşıyor. O zamanların afacan çocukları şimdi alanlarında uzman isimler. Çağrı Öncel başarılı bir diş hekimi, kardeşi Çağatay Öncel de Nöroloji uzmanı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı