Geçmiş Zaman Olur Ki. Nerede o eski bayramlar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Geçmiş Zaman Olur Ki. Nerede o eski bayramlar

19 Mayıs 2021 Çarşamba

Bugün 19 Mayıs. Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz. Ancak, bir yılı aşkın süredir yaşadığımız pandemi, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu yılda kutlamaların buruk geçmesine yol açıyor.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı bu yıl da buruk kutluyoruz. Milli mücadele ateşinin yakıldığı günün yıldönümünde meydanlarda, statlarda olamasak da, bayramın coşkusunu en derinde, içimizde yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyoruz.

Sizlere bu hafta “Nerede o eski bayramlar” dedirtecek birkaç kare sunuyoruz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunun statlara sığmadığı, coşkunun caddelere ve sokaklara taştığı günlerden, “Nerede o eski bayramlar” dedirten sürece geçtik.

Çok değil, en fazla 10 yıl öncesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı stadı dolduran on binlerin katılımı, gençlerin coşkusu ile bayram gibi kutlanırdı.

Çok özlediğimiz o zamanlara bir an önce geri dönmek dileğiyle, tüm halkın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Yorumlar

At Gözlüksüz   -  Bağlantı 19 Mayıs 2021, 23:08

Gençleri sirk maymununa çevirmeyi bayram kutlamasi olarak izah edemezsiniz. Sırf birileri oyle istiyor diye egitim 19 mayistan 1 ay onceden durur 1 ay boyunca çalışma yapılırdı. Gencin bayramı eziyete dönerdi. Gencleri soyarak kutlamayi redediyorum.

Haso   -  Bağlantı 19 Mayıs 2021, 21:41

Eyyy TÜRK GENÇLİĞİ…
Makarna sağlığa zararlıdır. Beyinde körelme ve gelecek kaygısına sebep olur.!! ATATÜRK’ün yolundan asla çıkma.

hayri gülle   -  Bağlantı 19 Mayıs 2021, 15:04

hey gidi günler denizli izcileri flamasını tutanlardan biri de bendim duygulandım şimdi nerden buldunuz bu fotoyu çok tesekkürler

soru yorum   -  Bağlantı 19 Mayıs 2021, 11:56

Ne kadar güzel zamanlarmış, ama yine gelecek, gençlik ATA sının izinden yürümeye devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı