AK Parti Denizli Gençlik Kolları’ndan görme engelliler için sesli kitap - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Parti Denizli Gençlik Kolları’ndan görme engelliler için sesli kitap

AK Parti Denizli Gençlik Kolları’ndan görme engelliler için sesli kitap

AK Parti Denizli Gençlik Kolları, görme engelliler için “EngelSesYaşam” ismini verdikleri farkındalık projesini hayata geçirdi. Görme engelli bireylerin sesli kitap sistemiyle eğitim hayatından uzak kalmalarını engellemenin amaçlandığı projeyle ilgili AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer’in paylaştığı video twitterda büyük ilgi gördü. Kısa sürede binlerce kişinin görüntülediği video, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan’ın da desteğini aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Mayıs 2021 Pazar, 17:47

AK Parti Denizli Gençlik Kolları daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış bir farkındalık projesine imza attı. AK Partili gençler, “EngelSesYaşam” ismini verdikleri projede, görme engelli gençler için sesli kitaplar yaparak, eğitim ve öğretim hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

SOSYAL MEDYAYA YÜKLENEN TANITIM VİDEOSU DAKİKALAR İÇERİSİNDE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer’in projeyi anlattığı kısa video, dakikalar içerisinde büyük ilgi gördü.

Nazlıer projeyle sadece Denizli’deki görme engelli öğrencilere değil, Türkiye’de bulunun bütün görme engelli okullarıyla irtibat kurarak ülkedeki tüm engellilere ulaşacaklarını belirtti.

SESLİ KİTAPLAR TÜRKİYE’NİN HER YERİNE ULAŞTIRILACAK
Nazlıer “EngelSesYaşam Projemizde görme engelli arkadaşlarımızın eğitim hayatlarına destek sağlamak bu seslendirmeyle kişilerin hızlı bir şekilde güncel sorulara erişimini sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye’deki tüm görme engelli okullarla irtibat kurarak ülkemizdeki tüm genç engelli kardeşlerimize ulaşacağız” dedi.

PROJEYE GENEL MERKEZDEN DESTEK
AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nalzıer’in başlattığı bu projeye, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan’dan destek geldi.

Başkan Nazlıer bu gibi birçok projenin daha geleceğini belirtti.

https://twitter.com/denizliakgenc/status/1388544495189377031

Yorumlar

Bende Yedim   -  Bağlantı 3 Mayıs 2021, 12:30

Bırakın Şu Daha Önceden Yapılmış Projeleri, Biz Yaptık Muhabbetini. Bilmem Neyini Yedim Ayaklarını. Adam Akıllı Destek Olun Engelli Kardeşlerimize. Bunlar Kurtarmaz Sizi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı