REKLAMI GEÇ

AK Parti İl Başkanı Güngör ile MHP İl Başkanı Yılmaz bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Güngör ile MHP İl Başkanı Yılmaz bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ü ziyaret etti. Ziyarette konuşan Güngör, “Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin ülkenin bekası, milletin refahı ve huzuru adına milli bir duruş sergiliyor” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Mayıs 2023 Cumartesi, 13:41

Denizli’de Cumhur İttifakı 28 Mayıs ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz makamında ziyaret etti.

Başkan Yücel Güngör, Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yaptı, nazik ziyaretleri için MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a teşekkürlerini iletti. Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin geleceği için büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Güngör, Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin ülkenin bekası, milletin refahı ve huzuru adına milli bir duruş sergilediklerini ifade etti.

Cumhur İttifakı’nın sağlam temeller üzerine inşa edildiğini ve Türkiye’nin kalkınmasına, istikrarına ve güvenliğine katkı sağladığını ifade eden Güngör, ittifakın ortak değerler etrafında birleşen partilerin işbirliğiyle güçlendiğini dile getirdi. Güngör, Türkiye’nin daha ileriye gitmesi için birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını söyledi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin daha da güçleneceğine olan inancını dile getirerek, Cumhur İttifakı’nın 28 Mayıs’ta Erdoğan’ı 13. Cumhurbaşkanı olarak yeniden tarihe altın harflerle yazdıracağını vurguladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı