REKLAMI GEÇ

AK Parti İl Başkanı Güngör, “Sözlerle 5 yıIı geçiremezsiniz”

AK Parti İl Başkanı Güngör, “Sözlerle 5 yıIı geçiremezsiniz”

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör gündeme dair açıklamalarda bulunarak soruları yanıtladı. Güngör, Büyükşehir Belediyesi ile ilgili olarak, “Bugün göreve gelenler gerçek olmayan rakamlarla tabela siyaseti yapmaya çalışıyor. Adeta bir tiyatro edası ile yönetim sergiliyorlar. Sözlerle 5 yılı geçiremezsiniz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Haziran 2024 Çarşamba, 13:51

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, il başkanlığında basın mensupları ile buluştu. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Güngör, soruları da yanıtladı.

Açıklamalarına 31 Mart seçim değerlendirmesi ile başlayan Başkan Güngör, sonuçlardan dolayı üzüldüklerini belirtti. Milletin mesajını aldıklarını belirten Güngör, “Biz seçim sonuçlarının ardından kimseyi suçlamadık. Muhalefet gibi halka hakaret etmedik. Milletin kararı başımızın tacıdır” dedi.

“SÖZLERLE 5 YILI GEÇİREMEZSİNİZ”
20 senedir Denizli’yi yönettiklerini belirten Güngör, “Nihat Zeybekci ile başlayan hizmetimizde Denizli’ye sayısız eser kazandırdık. Osman Zolan görevi devam ettirerek hizmeti sürdürdü. Bugün göreve gelenler gerçek olmayan rakamlarla tabela siyaseti yapmaya çalışıyor. Adeta bir tiyatro edası ile yönetim sergiliyorlar. Yapamadıkları hizmetlerin gerekçesini gerçek olmayan borçlar olarak gösterecekler. Sözlerle 5 yılı geçiremezseniz.” dedi.

EMEKLİ VE YENİ DOĞUM YAPAN ANNE DESTEĞİNİ SORDU
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun seçim vaatlerini düzgün yerine getirmediğini belirten Güngör; “Seçim döneminde emeklilere ve yeni doğum yapan annelere 5 bin TL ikramiye vereceklerini söylediler. Denizli’de 287 bin emekli var. Şimdi çeşitli şartlarla ikramiye dağıttıklarını söylüyorlar. Ben buradan soruyorum. Koyduğunuz şartlarla kaç emekliye, kaç yeni doğum yapan anneye ikramiye verdiniz?” dedi.

ALKOL TARTIŞMASI DEVAM ETTİ
Uzun süredir tartışma konusu olan BELTAŞ’ın 3 tesisindeki alkol satışı konusunu yeniden gündeme getiren Güngör; “Bu yanlıştan bir an önce dönülmelidir. Rica ediyoruz. Dönülmezse konunun yargıya taşınması için tüm desteğimizi vereceğiz. Yaşam özgürlüğü diyorlar. İçenlerin var da içmeyenlerin yok mu?” diye konuştu.

Yorumlar

Cagri Öncel   -  Bağlantı 27 Haziran 2024, 17:01

Rakamlar gerçek değil tabi, sadece bilinenler, gerçeği akla ziyandır muhakkak.

ali aksevda   -  Bağlantı 27 Haziran 2024, 03:13

11 miyar tl zarar hakkında ne düşünüyorsunuz

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı