REKLAMI GEÇ

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den Akşener mitingi değerlendirmesi: Taşıma suyla değirmen dönmez

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den Akşener mitingi değerlendirmesi: Taşıma suyla değirmen dönmez

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Denizli’de yaptığı mitingle ilgili değerlendirme yaptı. Farklı şehir plakalı otobüs plakaları paylaşan Güngör, “Denizli size sandıkta dökme suyla değirmenin dönmeyeceğini gösterecektir” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Kasım 2021 Pazar, 12:02

Meral Akşener’in Denizli mitingine çevre illerden insan taşındığı iddiaları ile ilgili konuşan Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, “Taşıma su ile değirmen dönmez” dedi.

“Denizli’de doldurulamayan miting alanı çevre illerden otobüslerle getirilen taşıma insanlarla doldurulmaya çalışılıyor” diyen Güngör, şunları söyledi:

“Beş benzemezlerin ortak ittifak mitingini sanki tek bir parti tarafından düzenlenen bir miting gibi algı yapılması Denizlimizin aklıyla alay etmektir. Mitingde de kalabalık görünmek için çevre illere de haber salarak vatandaşları taşıdıklarına Denizlimiz şahit olmuştur.

Çevre illerden getirilen insanlarımızı alana doldurarak göz boyamaya kalkışanlar, kalkıp bir de seçim istiyorlar. Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye cesaret edemeyenler 5 benzemez ortak mitingi tertip etmek zorunda kalmışlardır. Tabi ki şehit yakınına küfür edene söyleyecek sözü olamayanlar vatandaşımızın gözünün içine baka baka konuşup oy istiyorlar. Biz Denizlimize Güveniyoruz. Denizli size sandıkta dökme suyla değirmenin dönmeyeceğini gösterecektir.”

Güngör, miting çevresindeki yabancı plakalı otobüslerin fotoğraflarını da paylaştı ve “Çevre illerden mitinge getirilen otobüslerin plakaları da vatandaşlar tarafından alındı, sahte mitinglerin mumu yatsıya bile kalmadan hemen söndü” dedi.

Yorumlar

spagetti   -  Bağlantı 22 Kasım 2021, 18:27

2 yaşlı adam miting alanının yanındaki hastanenin önüne gelmiş yanındakine diyor ki; kalacağımız otel burası galiba.Ben de dedimki amca burası otel değil hastane.
Demek yaşlıları, emeklileri para ile doldurmaşlar otobüslere şehir şehir gezdiriyorlar

denizlili   -  Bağlantı 22 Kasım 2021, 08:17

Geçmişte AKP mitinglerine fabrikalardan gitmeyen işçileri fişlediklerini unutmadık. Sayın başkan iyi parti mitingi ile yorum yapacağınıza partinizin aldığı ekonomik kararlar hakkında yorum yapın lütfen.

Ali uluda   -  Bağlantı 21 Kasım 2021, 19:49

Denizlide güneş yeniden doğdu iyiler denizlide tarih yazdı gören gözler gördü

basicman   -  Bağlantı 21 Kasım 2021, 13:14

sanki akparti mitinglerinde denizli dışından gelmiyor,gelmek isteyenlere de sınırdan geçirilmiyor..sizde aynısını yapıyorsunuz,okullara kadar düşüyorsunuz..eskiden gelen gideni düşünmezdiniz?

şahin yılmaz   -  Bağlantı 21 Kasım 2021, 12:55

sizden mi öğrenmişler. sizi mi taklit ediyorlar yoksa akp il başkanı

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı