Filiz: “Denizli İl Teşkilatı olarak 2019’a hazırız” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Filiz: “Denizli İl Teşkilatı olarak 2019’a hazırız”

Filiz: “Denizli İl Teşkilatı olarak 2019’a hazırız”

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, 2019’da iki önemli seçim yapılacağını belirtti, teşkilat olarak hazır olduklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2018 Pazar, 15:28

Cumartesi günü yapılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı kongrede güven tazeleyen AK Parti İl Başkanı Necip Filiz teşekkür mesajı yayınladı.

“AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bakanlarımız, genel başkan yardımcılarımız, bakan yardımcılarımız ve Genel Merkezimizden misafirlerimizin katılımıyla AK Parti Denizli İl Teşkilatımızın 6. olağan kongresini Denizli’ye yakışır bir şekilde tamamladık” diyen Filiz, kongre ve miting alanına adeta akın eden, alanı ve salonu dolduran tüm Denizlililere teşekkür etti.

Filiz, “Yaptığımız bu kongrede ‘Biz birlikte Denizli’yiz’ tablosunu en iyi şekilde sergileyerek, tüm Türkiye’ye Denizli’nin bir hoşgörü şehri olduğunu bir kez daha göstermiş olduk. Türkiye olarak 2019 yılında zorlu iki farklı seçimi geçireceğiz. Ancak AK Parti Denizli İl Teşkilatı yeni, genç, dinamik ve güçlü yönetimi ile bu iki seçiminde üstesinden en iyi şekilde gelecektir. Denizlimiz her iki seçimde de iyi sonuçlar almak için tüm teşkilatlarımız ile birlikte mahalle temsilcilerimize kadar hepimiz en iyi şekilde çalışacağız. Önce ki dönemde birlikte görev yaptığımız ve bugün kan değişimimize destek veren ve bizleri kongre salonunda yalnız bırakmayan yönetim kurulu üyelerimize de çok teşekkür ediyorum. Bugün listemizde görev almayan bu kardeşlerimiz bu dava uğruna yine bizimle aynı yolda aynı kararlılıkla yürüyeceklerdir. Kongremiz sürecinde bize desteklerini esirgemeyen başta Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci, Milletvekillerimiz Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan ve Büyükşehir belediye Başkanımız Osman Zolan olmak üzere önceki dönem milletvekillerimize, il başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları kısacası Tüm teşkilatımızla Denizlimizi 2019 seçimlerine en iyi şekilde hazırlayarak, seçimlerden en iyi sonucu almak için çalışacağız. Hiç şüphe edilmeyecek bir gerçektir ki AK Parti’de görevler halka ve hakka hizmet için verilir. Millete hizmet esastır. Partimizin her kademesindeki kardeşimiz bu bilinçle hareket eder. İşte bizler de kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimi başarı ile taçlandırmış olan partimizin yüzünü, önümüzdeki seçimlerde kara çıkartmayacağız. İlk günkü aşkla yollara revan olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı