REKLAMI GEÇ

Ak Parti’de temayül zamanı

Ak Parti’de temayül zamanı

Ak Parti’nin kongrelere tek adayla gitmek amacıyla ilçeler için başlattığı temayül yoklaması tamamlandı. Yoklamaya Koordinatör Milletvekili Özdağ da katıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 19 Ekim 2014 Pazar, 15:38

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde temayül heyecanı yaşandı. İlçe kongreleri öncesinde gerçekleşen temayül yoklamasında, ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulları, ilçe belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri oy kullandı.

Merkezefendi, Pamukkale, Çardak, Bozkurt ve Honaz ilçeleri ve Ak Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleşen temayül yoklamasına Manisa Milletvekili Koordinatör Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ da katıldı.

SÜRATTEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ
Temayülün açılışında konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, AK Parti’nin kongre sürecine girdiğini belirtirken, “Yaşadığımız süreç, 2015 seçimlerine kuvvetli bir irade ile girme sürecidir. Bugüne kadarki süratimizden taviz vermeden kongrelerden sonra da çalışmalara devam edeceğiz. Önümüzdeki süreci daha önceki seçimlerde olduğu gibi ortak aklı en güzelini ortaya koyarak geçireceğiz. Kongreler, 2015 seçimlerini kazanmayadönük değerlendirilecek. Bugün verilecek kararlar, yeni Türkiye’yi inşa etme üzerine olacaktır” dedi.

EŞ DOST KAYIRMAYIN
Manisa Milletvekili Koordinatör Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ da üyelerden eş dost akraba kayırmamasını istedi. Özdağ, “20 ilçenin kongre takvimine istinaden arkadaşlarla ilçe başkanları devam etsin mi yoksa başka bir arkadaş mı gelsin gibi düşüncelerini alarak istişare edeceğiz. Kardeşlerimizin düşünceleri doğrultusunda ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, meclis başkanları gençlik ve kadın kolları başkanımızın görüşleri alınacak. Kanaat önderleri ile görüşmeler yapacağım. Son olarak da il başkanının görüşlerini alacağım. Ardından Milletvekilleri ve bakanın görüşlerini alacağım. Bu görüşleri genel merkeze ileteceğim. Görevi bırakan arkadaşlarımızda darılmaca olmayacak. Eş dost ahbap kayırmayalım.Biz hep beraber bir ekibiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı