AK Partili Gökbel: Türkiye’nin geleceği tarımda - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Partili Gökbel: Türkiye’nin geleceği tarımda

AK Partili Gökbel: Türkiye’nin geleceği tarımda

Irlıganlı Mahallesi’nde ayva hasadına katılan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Parti olarak Türkiye’nin geleceğinin tarımda olduğunun bilincindeyiz ve bu doğrultuda politikalar üretiyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Kasım 2021 Çarşamba, 12:57

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Başkan Yardımcıları Rıza Şahan ve Cengiz Aydın, Pamukkale Belediyesi Encümen Üyesi Bayram Kahraman, Irlıganlı Mahalle Başkanı Erhan Çaylı, Eldenizli Mahalle Başkanı Bayram Dağlı ile birlikte Irlıganlı Mahallesi’ndeki ayva hasadına katıldı. Hasat yapan çiftçilerle sohbet eden, rekolte hakkında bilgiler alan Gökbel, hasat döneminin hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

PAMUKKALE OVASI’NDAN BEREKET FIŞKIRIYOR
Pamukkale Ovası’nın verimli topraklarının ilçe için büyük bir potansiyel ve tarıma dayalı üretim üssü olduğunu belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, ‘’Pamukkale ovamızın bereketli topraklarında nar hasadının ardından ayva hasadına başlandı. Çiftçimiz hummalı bir çalışma ve tatlı bir heyecan içinde… Verimli bir sezon yaşanıyor. Çiftçimizin gülen yüzü bizi de mutlu ediyor. Pamukkale Ovası, yılın her mevsiminde üretimin devam ettiği, çalışmanın hiç bitmediği bir üretim cennetidir. Böylesine bir zenginliğe sahip olduğumuz için ne kadar şükretsek azdır. Ovamızdan adeta bereket fışkırıyor’’ dedi.

AK PARTİ ÇİFTÇİ DOSTUDUR
İlçe Başkanı Gökbel, AK Parti’nin, taş üstüne taş koyan herkesin yanında olduğunu belirterek, “Biz güçlü ekonominin ancak üretime dayalı bir yapıyla mümkün olacağını bilen ve bu doğrultuda politika üreten bir siyasi hareketiz. Tüm üretim unsurları gibi tarım kesimi için de en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz. Tarıma yönelik desteklerimizle çiftçi dostu bir parti olarak akılcı politikalarımızın üretime yansıdığını görmenin gururunu yaşıyoruz. Tarıma sağladığımız destek ve teşvikler bundan sonraki dönemde de artarak devam edecek. Ayrıca her zaman zor dönemlerinde çiftçimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Doğal afetlerden etkilenen, zarara uğrayan çiftçimizin rahatlatılması için her türlü tedbiri aldık, bundan sonra da hükümet olarak üreticimizin yaralarını sarmayı sürdüreceğiz” dedi.

ÜRETEREK BÜYÜYECEĞİZ
Dünyada değişen iklim koşullarının tarımsal üretimi, her zamankinden daha önemli duruma getirdiğine işaret eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Dünyanın geleceğinde tarımsal üretim bakımından güçlü ülkeler söz ve güç sahibi olacaklardır. İnsanlığın gıda sıkıntısıyla karşı karşıya kalması, elbette kimsenin arzu etmediği bir durumdur. Lakin gerçekleri görmek ve buna göre tedbir almak gerekmektedir. Dolayısıyla gıda üretimi, yani tarımsal üretim hayati önem taşımaktadır. Hal böyle iken; Türkiye’nin bu alanda yatırımlar yapması ve akılcı politikalar üretmesi elzemdir. AK Parti olarak Türkiye’nin geleceğinin tarımda olduğunun bilincindeyiz ve bu doğrultuda politikalar üretiyoruz. AK Parti, sadece bugünü değil, yarınları da planlayacak vizyona sahip bir siyasi harekettir. Türkiye’yi geleceğe taşıyacak bir liderimiz ve donanımlı kadrolarımız aşkla hizmet etmektedir. El ele verip üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz“ diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı