AK Partili Ök’ten kuruluş yıldönümü mesajı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

AK Partili Ök’ten kuruluş yıldönümü mesajı

AK Partili Ök’ten kuruluş yıldönümü mesajı

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün ÖK, AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Ağustos 2021 Cuma, 15:44

14 Ağustos 2001’de “Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” anlayışını hatırlatan Ök, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çıktığımız yol, bugün ‘Millete Hizmet Yolunda Daima Yeni, Daima Genç’ sloganı ile 20’nci yılına ulaştı” dedi.

20 yıl önce Türkiye’nin birçok alanda yaşadığı sorunlara dikkat çeken Ök, bu sorunları ortadan kaldırma anlayışı ile demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin gelişmesi, büyüme, sivilleşme ve özgürlükler alanında büyük reformları hayata geçirerek her zaman vatandaşımızın huzuru ve refahı için çalıştıklarını söyledi.

Nilgün ÖK, iktidarları süresince karşı karşıya kaldıkları darbe girişimlerini de hatırlatan Ök, “Büyük ve güçlü Türkiye yolunda hep daha ileriyi hedefleyen partimiz her türlü vesayet ve darbeye karşı onurlu duruşuyla milletimizin gönlünde taht kurmayı başarmış bir partidir. Yani AK Parti her şeyden önce milletimizin partisidir” dedi.

Nilgün Ök, “Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarıma şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyor, bu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 20. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı