REKLAMI GEÇ

AK Partinin belediyecilik anlayışı halkın gönlünde taht kurdu

AK Partinin belediyecilik anlayışı halkın gönlünde taht kurdu

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Yönetim Kurulu, İl Başkanı Yücel Güngör başkanlığında bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katıldığı toplantıda konuşan Güngör, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı halkın gönlünde taht kurdu” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Temmuz 2022 Salı, 13:42

AK Parti İl Başkanlığı olağan yönetim kurulu toplantısında bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katıldığı toplantıda Denizli’de gerçekleştirilen çalışmalar ele alındı.

AK PARTİ HEM İKTİDARDA HEM DE YEREL YÖNETİMLERDE HALKIN TAKDİRİNİ KAZANDI

AK Parti’nin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, değişim, gönüllere dokunma ve tevazunun öncelikli olduğunu belirten İl Başkanı Yücel Güngör, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Parti’nin belediyecilik anlayışının özünde şeffaflık, halka hizmet, yatırım, gönüllere dokunma ve tevazu sahibi olmak önceliklidir. AK Parti her zaman olduğu gibi şimdi de vatandaşların talep ve beklentilerine hizmet üretmeye devam ediyor. Denizli’de belediye başkanlarımız yenilikçi olmaya, kentte kalkınmayı sağlayacak yatırımları teşvik etmeye devam ediyor” dedi.

AK Parti’nin hem iktidarda hem de yerel yönetimlerde halkın takdirini kazandığını anlatan Güngör, “Bu durum belediyecilik konusunda kendisine yönelik toplumsal beklentileri yüksek tuttu. Bu anlamda Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan başarılı çalışmaların karşılığını birbirinden değerli onlarca ödüllerle taçlandırdı. Bize 20 yıl önce iktidar kapısını açan ve 20 yıl boyunca iktidarda tutan da yerel yönetimlerdeki üstün gayretimiz, hizmetlerimiz ve başarılarımız olmuştur” dedi.

GÖNÜLDEN YAPILAN HER İŞ BEREKETLENİR

AK Parti’nin son 20 yılda hayata geçirdiği reformlarla mahalli idarelerin gücünü ve hizmet kabiliyetini daha da arttırdığını belirten Güngör, “Vatandaşların hayatına dokunan hizmetlerin en önemli kısmını hala AK Parti belediyeleri yürütüyor. Denizli’de olduğu gibi Türkiye’de de vatandaşlarımız belediyelerden sadece rutin işlerinin görülmesini değil, kendisine kıymet verilmesini, saygı duyulmasını da bekliyor. Bu kapsamda belediyelerimizin ellerinden geleni fazlasıyla yapacaklarına inancımız tam. Vatandaşlarımız telefon açtığında muhatap bulmayı, soru sorduğunda cevap almayı, bir sıkıntısını ilettiğinde çözülmesini, kısa vadede çözülmezse bile en azından ilgilenilmesini arzu ediyor. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi gönül belediyeciliği derken bizler böyle bir anlayışı kast ediyoruz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki gönülden yapılan her iş bereketlenir, isteksiz yapılan bir işin kimseye faydası dokunmaz. 2023 seçimlerine kadar safları sık, dava ateşini diri tutarak çalışmalarımızı değerlendirmeye ve yol haritamızı belirlemeye devam edeceğiz” dedi.

GÖRENLER DENİZLİ’YE HAYRAN KALIYOR

Denizli’de yaptığı çalışmalar ile vatandaştan büyük takdir toplayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkürlerini ileten Güngör, “Denizli’ye yaptığı hizmetlerden dolayı başkanımız ile gurur duyuyoruz. Başkanımız yaptığı çalışmalar ile Denizli’yi güzel, temiz, bakımlı bir şehir haline getirerek vatandaşın hizmetine sundu. Tarım, sanayi, turizm şehri Denizli, Türkiye’nin örnek illerinden biri haline geldi. Şehre gelenler Altyapı, üstyapı yatırımlarına, alt geçitlere, meydanlara, yollara, kayak merkezine, teleferiğe, hayran kalıyor. Vatandaşımızın gönlünde taht kuran Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a verdiği hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı