REKLAMI GEÇ

Bakan Zeybekci’nin maketiyle fotoğraf çektiriyorlar

Bakan Zeybekci’nin maketiyle fotoğraf çektiriyorlar

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin maketi, AK Parti Denizli İl Başkanlığı’na konuldu. Partililer, Zeybekci’nin maketiyle fotoğraf çektirmeye başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Nisan 2015 Salı, 18:24

Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin’in talimatıyla parti binasına Ekonomi Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin maketi konuldu. Partililer makete büyük ilgi gösterdi.

İl Başkanı Şahin Tin, “7 milletvekili adayımız için parti binamızda 7 masa oluşturduk. Bu masada görevli arkadaşlarımız vatandaşların sorunlarıyla ilgileniyor. Nihat Zeybekci masasının olduğu yere bakanımızın maketini koyduk ve halkımıza, ‘Bakan bey her zaman bizimle’ mesajını veriyoruz. Çünkü, biz Bakan Zeybekci ile güçlüyüz. Denizli, hizmetlerini Zeybekci’nin çabalarıyla alıyor. Bakan Bey, Ankara’da Denizli’nin en güçlü sesi ve temsilcisi. Maketine de büyük ilgi var. Partililer, maketle fotoğraf çektirme yarışına girdi” diye konuştu.

Yorumlar

vatandaş osman   -  Bağlantı 22 Nisan 2015, 07:55

BİR MAKETTE BEN KENDİM İÇİN YAPTIRIP OTURDUĞUM SİTEYE KOYACAĞIM.KAÇ PARAYA MAL OLURSA OLSUN!!!!!

hakan   -  Bağlantı 22 Nisan 2015, 05:08

yıllarca Atatürk heykellerine put dediniz/dediler.bu ne şimdi?kartona kutsiyet mi atfediyor bu kağıtla resim çektirenler?benim tavsiyem horoz heykelinin yerine bakanın k-heykelini dikin ki kimin resim çektirmediğini tüm denizli görsün

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı