REKLAMI GEÇ

Başer’den Merkezefendili kadınlara “Zübeyde Ana”lı 8 Mart sürprizi

Başer’den Merkezefendili kadınlara “Zübeyde Ana”lı 8 Mart sürprizi

Pek çoğu ilk kez sinemaya gitti, Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın konu edildiği Zübeyde, Analar ve Oğullar Filmi’ni, özel gösterimle izledi. Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer, Merkezefendili kadınlara 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle sinema sürprizi yaptı. Başer’e bu etkinlikte eşi Seda Başer de eşlik etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mart 2024 Cuma, 18:43

Cumhur İttifakı adına Merkezefendi’de 31 Mart yarışına katılan genç iş adamı Ekrem Başer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle eşi Seda Başer ile birlikte Merkezefendili kadınları, Belediye Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen özel bir gösterimde ağırladı. Başer çifti seans sonrasında ise salondan çıkan kadınlara hem karanfil dağıttı hem de onların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

ÖZEL GÖSTERİMLE “ZÜBEYDE, ANALAR VE OĞULLAR”I İZLEDİLER
Seçim nedeniyle bir süredir yoğun bir tempoyla çalışan AK Parti Merkezefendi Kadın Kolları mahalle teşkilatı üyeleri, Başer çiftinin 8 Mart sürprizi nedeniyle yoğun tempoya anlamlı bir ara verdi. Seçim maratonuna sinema filmi arası veren kadınların pek çoğu hayatında ilk kez sinemaya gelmişti.

Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın hayatını konu eden Zübeyde Analar ve Oğullar filminin özel gösterimini Başer çifti ile birlikte izleyen kadınların mutlulukları ve heyecanları görülmeye değerdi.

HEYECANLARINI VE MUTLULUKLARINI GİZLEYEMEDİLER
Seans arasında duygularını aktaran Merkezefendili kadınlardan kimisi ilk kez sinemaya gelmenin heyecanını, kimisi ise Atatürk ve ailesini ilk kez yakından tanımanın mutluluğunu paylaştı.

Ekrem Başer’e jesti nedeniyle teşekkür eden kadınlar Başer’den göreve geldikten sonra bu etkinliklerin devamını istedi.


Hayatında ilk kez 60 yaşında sinemaya geldiğini söyleyen bir başka kadınsa, çok heyecanlandığını, sinemayı çok sevdiğini ve bundan dolayı Ekrem Başer’e minnet duyduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı