Honaz’da AK Parti İlçe Başkanı FETÖ’den gözaltında - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Honaz’da AK Parti İlçe Başkanı FETÖ’den gözaltında

Honaz’da AK Parti İlçe Başkanı FETÖ’den gözaltında

AK Parti Honaz İlçe Başkanı Halit Tosun’un, devam eden Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmaları kapsamında gözaltına alındığı bildirildi. AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Süreci takip ediyoruz. FETÖ ile mücadele konusunda tavizimiz yok. Suçu olan varsa cezasını mutlaka çekecektir” açıklamasını yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Eylül 2016 Perşembe, 12:38

Honaz’da bugün gerçekleştirilen FETÖ/PDY operasyonunda 12 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında AK Parti İlçe Başkanı Halit Tosun da bulunuyor. Şüphelilerin halen ilçe emniyetinde tutuluyor.

FİLİZ: SUÇU OLAN CEZASINI ÇEKECEKTİR
AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Tosun’un gözaltına alınmasıyla ilgili sorumuz üzerine “İfadesine başvurulmak üzere çağrılmış. 15 Temmuz darbe girişimine yönelik ülke genelinde olduğu gibi, ilimizde de soruşturmalar ve operasyonlar yapılıyor.Kim olursa olsun suçu varsa cezasını mutlaka çekecektir. Süreci takip ediyoruz. Gelişmeleri ilgili kurullarımıza ileteceğiz. Süreç sonunda gereği neyse onun yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı