REKLAMI GEÇ

Ekrem Başer sözü: Merkezefendi’nin 50 mahallesine 50 park

Ekrem Başer sözü: Merkezefendi’nin 50 mahallesine 50 park

Seçim çalışmaları kapsamında Merkezefendi’yi çok daha modern bir yaşam alanı haline getireceğini sık sık dillendiren Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, bölgeye yeni parklar kazandıracağını ve yeşil alanları çoğaltacağını söyledi. Başer, göreve gelir gelmez 50 mahalleye 50 park projesinin hemen başlatılacağını belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 16 Mart 2024 Cumartesi, 12:38

Merkezefedi’nin yeşil alan ve park eksikliğini gidermek ve bölgeyi modern bir yaşam alanı haline getirmek isteyen Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, bölgenin yeşil alanlar ve parklarla donatılacağını söyledi. Yaşam alanlarıyla modern bir Merkezefendi yaratmayı amaçlayan Başer, bu anlamda eksiği olan mahalleleri tespit ettirmeye başladı.

YEŞİL ALAN PROJELERİ HER YIL ARTARAK KATLANACAK
“50 mahalleye, 50 park” projesinin göreve gelir gelmez öncelikli çalışmalar içinde olduğunu söyleyen AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in bu projesi, modern ve güvenli çocuk oyun grupları ile açık hava spor ünitelerinin de içinde bulunduğu parklarla yeni yaşam alanlarından oluşuyor.

Ayrıca daha yeşil bir Merkezefendi oluşturabilmek amacıyla bu projeler her yıl artırılacak ve mevcut yeşil alanların bakım ve yenilenmesine hız kesmeden devam edilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı