REKLAMI GEÇ

Ekrem Başer’den bilgisayar ve multi-player oyunlarına meraklı gençler için harika proje!

Ekrem Başer’den bilgisayar ve multi-player oyunlarına meraklı gençler için harika proje!

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, gençleri 12’den vuracak bir projesiyle gündemde. Merkezefendi Kütüphanesi’nin yanına yapılacak E-Spor oyunları Merkezi, pek çok gencin hayalindeki donanımlara sahip bilgisayarlar ve yardımcı ekipmanlarla donatılacak. Merkezde, aynı anda onlarca genç hem bireysel hem takım oyunlarını oynayabilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Şubat 2024 Çarşamba, 17:06

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi’deki flaş adayı Ekrem Başer, gençleri, tabiri caiz ise 12’den vuracak bir projesiyle de gündem yarattı. Vizyon projeler arasındaki E-Spor Oyunları Merkezi projesi, gençlerin hayallerini süsleyen yüksek donanımlara sahip bilgisayarlar ve yardımcı ekipmanlarla her yıl binlerce gencin uğrak noktası olacak.

MERKEZEFENDİ KÜTÜPHANESİ’NİN YANINA YAPILACAK
Başer, proje için yerin de belirlendiği müjdesini verdi. ak Parti döneminde inşa edilen ve Merkezefendili gençlerin günün büyük diliminde uğrak mekanı haline gelen Merkezefendi Kütüphanesi’nin yanına inşa edilecek E-Spor Merkezi’nin mimari projesi üzerinde çalışılıyor.

BİREYSEL VE TAKIM OYUNU TURNUVALARI DA DÜZENLENECEK
Kurulacak E-Spor Merkezi’nde gençler daha önceden randevu almak kaydıyla istedikleri zaman bireysel ve takım oyunlarına katılabilecek. Bunun yanı sıra gençlerin yine bireysel ve takım olarak katılabilecekleri yerel, ulusal ve uluslararası turnuvalar da düzenlenecek.

AKADEMİ OLARAK DA HİZMET VERECEK
Yüksek hızlı internet ve maksimim kapasiteli teknolojik donanımlara sahip olacak merkez, aynı zamanda bir akademi olarak da hizmet edecek. Başer ve ekibi, projeyi Merkezefendi’yi dünya çapında temsil edebilecek onlarca yetenekli gencin kendisini geliştirebileceği şekilde tasarladı. Merkezde akademi takımları da oluşturulacak. Akademi öğrencileri, alanında uzman eğitimciler tarafından eğitilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı