REKLAMI GEÇ

Ekrem Başer’in Basketbol Salonu Projesi için paylaştığı video, sosyal medyada viral oldu!

Ekrem Başer’in Basketbol Salonu Projesi için paylaştığı video, sosyal medyada viral oldu!

Cumhur İttifakı’nın Adayı Ekrem Başer, 3 bin 500 kişilik Merkezefendi Basketbol Salonu Projesi için eşofmanla sahaya inip 3’lük basket attı. Takipçileriyle paylaşılan o video, sosyal medyada gündem oldu. Genç siyasetçinin attığı 3 sayılık basket kadar, “Bizim kurduğumuz Merkezefendi Basket takımı maçlarını ne yazık ki Pamukkale’de oynuyor” sözleri de sosyal medya kullanıcılarının beğenisini kazandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Şubat 2024 Pazartesi, 13:48

Merkezefendi’de kartların yeniden karılmasına neden olan Cumhur İttifakı’nın flaş adayı Ekrem Başer, günlerdir dev projeleriyle konuşuluyor. Özellikle bir proje var ki, Denizli’de pekçok sporseverin kanayan yarası konumundaki bir soruna merhem olacak nitelikte. Merkezefendi Belediyesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Subaşıoğlu döneminde kurulan ve kısa sürede Basketbol 1. Ligi’ne kadar yükselen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı, kendine ait basketbol salonu olmadığı için maçlarını Pamukkale ilçesinde oynuyor.

BİNLERCE GÖRÜNTÜLENME YÜZLERCE BEĞENİ
Bu duruma dikkat çeken projesi nedeniyle kameralar karşısına geçen Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer, takipçileriyle paylaştığı video ile sosyal medyada viral oldu. Başer’in instagram, youtube, tiktok, facebook gibi sosyal medya sayfalarındaki o videosu, binlerce izmele aldı ve yüzlerce Denizlili tarafından beğenildi. Payllaşımların altına yapılan yorumlarla da en az proje Ekrem Başer’in videosu kadar dikkat çekiciydi.

ÖNCE BASKETBOL TOPUYLA SONRA SÖZLERİYLE 3’LÜK ATTI!
Yaklaşık 2,5 dakikalık sosyal medya paylaşamı için eşofmanlarını giyip basket sahasına inen Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in olay videosu 3 sayılık basket atışıyla başlıyor. Sonra baskotbel topuyla kemaralara dönen Başer, bir 3 sayılık atışı da konuşmasıyla yapıyor. “Bizim dönemimizde kurulan basketbol takımımız ne yazık ki maçlarını Pamukkale ilçesinde oynamak zorunda kalıyor” diyen Başer, sözlerini “Bu duruma bir son vereceğiz ve ilçemize dünya standartlarında 3.500 kişilik bir kapalı spor salonu kazandıracağız. Yaparsak biz yaparız, yaparsak birlikte yaparız” diye bitirdi.

https://www.instagram.com/reel/C3slAAsIABU/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA

YORUMLARLA DESTEK VERDİLER!
Paylaşımların altına yapılan birbirinden keyifli yorumlar da dikkat çekiciy nitelikteydi. Ekrem Başer’in viral videosunun altına vatandaşlar “Gümbür gümbür geliyor abim…”, “Çok rahat, çok profesyonel, Merkezefendi hazır ol!..” ve “Dügün dernek dolaşarak milletin gözünü boyadılar. Bu eserleri yapmak Bi yana bunların hayali bile Bi Ornaz vadisini yapmaya yetmez. Muhammet başkana da hakkını teslim etmek lazım. Daha iyilerinide sizin yapacağınıza hiç kuşkumuz yok Başkanım” gibi yorumlarla Ekmem Başer heyacanına ortak oldu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı