REKLAMI GEÇ

Güngör: Cumhur İttifakı yine kazanacak

Güngör: Cumhur İttifakı yine kazanacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde başlatılan “Adım Adım 2023-İl İl Anadolu” buluşmaları kapsamında Denizli’ye gelen MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ü ziyaret etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Kasım 2021 Pazartesi, 10:05

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP İl Başkanı Ziya Gökalp ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’ü makamında ziyaret eden MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “Cumhur İttifakı’nın en uyumlu bir şekilde yürütüldüğü illerden biri olan Denizli’de olmaktan mutluyum. Partimizin programı için Denizli’ye geldim. Buradaki güzel atmosferi görünce çok sevindim. Cumhur ittifakının 2023 seçimlerinde burada bir kez daha sandıktan birinci çıkacağına inancım tam“ dedi.

Yücel Güngör ise, Cumhur İttifakı’nın 2023 hedeflerine her zamankinden daha emin adımlarla ilerlediğini ifade ederek, “Biz Cumhur ittifakı ortağımız MHP İl Başkanımız Sayın Ziya Gökalp ile samimi, uyumlu, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ak Parti tüm kadroları ile 2023 hedeflerine her zamankinden daha hazırdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye Cumhuriyeti, 19 yıldır olduğu gibi 2023 seçimlerinden sonra da istikrarlı bir şekilde yoluna devam edecektir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı