REKLAMI GEÇ

GÜNGÖR: DUALARIMIZ MEHMETÇİK İÇİN

GÜNGÖR: DUALARIMIZ MEHMETÇİK İÇİN

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör, Zeytin Dalı operasyonunun bölgeye barış ve huzur getireceğini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Ocak 2018 Pazar, 10:48

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı operasyonunda destek sürüyor. Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Yücel Güngör de yaptığı yazılı açıklama ile Mehmetçin için dua çağrısında bulundu.

Güngör açıklamasında, “Türkiye’nin aylardır bu teröristleri sınırımıza dikenlere karşı verdiği diplomasi mücadelesinin izlendiğini ancak lafın geçmediği yerde, Türk ordusunun güçlü ordusunun devreye girmek zorunda bırakıldığı söyleyen AK Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör; “Adeta Türkiye Afrin’e girilmesi için mecbur bırakıldı, tahrik edildi. Sonunda da kahraman Mehmetçiğimiz Afrin’e girerek, PKK ve YPG terörist yuvalarını darmadağın etmeye başladı. Allahım Türk Milletine ve Türk Askerine yardım etsin. Tüm dualarımız kahraman Mehmetçiğimiz için”  dedi.

Güngör açıklamasının devamında;“Türk Milletinin bekası için çok önemli bir Askeri operasyon başlattı. Gelecek nesillerin daha huzurlu bir şekilde barış içerisinde yaşaması için çok önemli operasyonun önemi çok büyük. Türk Ordusu tarih boyunca gittiği her yere Barış Huzur ve İstikrar götürmüştür. Afrin’de de devletimize yapılan her türlü tehdit ve düşmanlığa karşı Türk Ordusu gereğini yapmıştır. En büyük gücümüz şanlı Türk Milletinin tarihidir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı