REKLAMI GEÇ

Güngör: Gönüllere sefer emri kararı aldık. Hedefimiz 2023

Güngör: Gönüllere sefer emri kararı aldık. Hedefimiz 2023

AK Parti’nin kurmayları, kentte yapılan ve yapılacak olan yatırımları görüşmek üzere bir araya geldi. AK Parti Denizli Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile bir araya gelen İl Başkanı Yücel Güngör, “Gönüllere sefer emri kararı aldık. Hedefimiz 2023” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Temmuz 2022 Salı, 13:57

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, partisinin Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile bir araya gelerek, Denizli’de yapılan ve yapılacak olan yatırımları değerlendirdi.

AK PARTİ DENİZLİ TEŞKİLATI 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR!
Denizli’deki hizmetlerin ele alındığı toplantıda Ak Parti Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte değerlendiren İl Başkanı Güngör, “Denizli, tek vücut, bugün yaşayan ve gelecek için çarpan tek kalp, ülke ve millet bekasıyla varlık bulan tek ruh olarak 2023’e yürüyecektir. AK Parti kadrolarımızın katılımı, milletimizin teveccühüyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Önümüzdeki seçimler için var gücümüzle her zaman olduğu gibi şimdi de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Gönüllere sefer etme kararı aldık. 2023 seçimlerine kadar vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için seferber olduk. 2023 seçimlerinde Allah’ın izni ile alnımızın akıyla iktidarda kalmaya devam edeceğiz” dedi.

“DAHA GÜZEL BİR TÜRKİYE İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”
Ak Parti iktidarının Denizli’ye verim sağlamaya devam ettiğini anlatan Güngör, “2023’te AK Parti ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da en güzel sonucu alması için Denizli olarak en iyi desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine 2023’te de katkı sunabilmek, Denizli’nin hak ettiği konum ve hizmetleri kazanabilmesi için de elimizden gelen gayreti fazlasıyla göstermeye devam edeceğiz. 2023 seçimleri öncesi vatandaşlarımıza AK Parti’nin 20 yıllık icraatlarını hatırlatmak isterim. Bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla problemlerin yine AK Parti tarafından çözülecek” ifadelerini kullandı.

Daha güzel bir Türkiye için 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın kapılarını çalacak, sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Birlik beraberlik ve kardeşlikle devam ettiğimiz bu yolda 2023 bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olmasıyla taçlandıracağız. Denizli’mize güveniyoruz. Türkiye’mize güveniyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı