REKLAMI GEÇ

Güngör’den HDP’li Semra Güzel’e tepki

Güngör’den HDP’li Semra Güzel’e tepki

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’den Adıyaman’da 4 yıl önce gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Volkan Bora’nın cep telefonundan, sarmaş dolaş fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’e tepki.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Ocak 2022 Cumartesi, 11:10

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, bugüne kadar binlerce askerimizi şehit eden, Kürtleri tehdit ve şantajla Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı kışkırtan PKK’lı terörist uzantılarının biran an önce meclisten uzaklaştırılmaları gerektiğini ifade etti.

TBMM çatısı altına giren her milletvekilinin sadece Türkiye’nin çıkarlarını düşünmesi ve ona göre hareket etmesi gerektiğini dile getiren AK Parti İl Başkanı Güngör, “Meclisten beslenip, teröristlerin kamplarında top oynayanların, onlarla cilveleşenlerin Gazi Meclisimizde asla yeri yoktur. Bu düşüncede olanların ve bu davranışlarda bulunanların biran önce Gazi Meclisimiz tarafından vekillikleri düşürülmeli, gereken ceza verilmelidir. Milletimiz bu terör örgütünün uzantısı partiyle ittifak kuranların cezasını da sandıkta verecektir” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı