REKLAMI GEÇ

HÜSEYİN ÇELİK GELİYOR

HÜSEYİN ÇELİK GELİYOR

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Milli Eğitim eski Bakanı Doç. Dr. Hüseyin Çelik, Türkiye Buluşmaları programı çerçevesinde, konferans için 13 Mart Cumartesi günü Denizli’ye geliyor.

/ DENİZLİHABER / 11 Mart 2010 Perşembe, 16:10

AKP Denizli İl Başkanı Bilal Uçar yaptığı yazılı açıklamada, AKP Genel Merkezi’nin hem güncel konuları hem de demokratik açılım kapsamında, milli birlik ve kardeşlik projemizi halka anlatmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlediğini, genel başkan yardımcısı Hüseyin Çelik’in de bu amaçla Denizli’ye geleceğini söyledi.

Uçar, “AKP iktidarı ile birlikte ülkemiz her geçen gün daha da güçleniyor, demokratik hak ve özgürlük alanında büyük mesafeler alındı. Bazı şeylerin halktan gizlenme imkânı kalmamıştır. Esasen demokrasi şeffaf yönetim şeklidir. Millet iradesinin üstünde bir güç yoktur. Kutsal devlet anlayışının arkasına sığınarak vatandaşını ezen anlayış gelinen çağda artık hayat hakkı bulamayacaktır. Bireyin hak ve özgürlüklerini elde etmesi devletin bireye bir lütfu değil, onun en tabi hakkıdır. İşte bu hakkını doyasıya yaşayan bireyler, birbirinin hak ve hürriyetine saygı duyacak, farklılıkları zenginlik sayacak ve hep birlikte devletimizi daha güçlü kılmak için kenetlenecektir. Ak Parti olarak amacımız budur” dedi.

Uçar, “Önümüzdeki süreçte içeride barış ve istikrarı sağlamış, ekonomik yönden kalkınmış, sağlam bir siyasal yapıya kavuşmuş, dışarıda bütün dünyanın hayranlığını kazanmış bir Türkiye’yi inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Halkımız yapılan hizmetleri görüyor. Bu amaçla geleceğe ilişkin plan ve projelerimizi de birebir halkımızla paylaşıyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Çelik Bey’in Cumartesi günü EGS Kongre Merkezi’nde, saat 11.00’de başlayacak olan konferansa tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı