REKLAMI GEÇ

İl Başkanı Güngör, “Adaylarımız millete hizmetkâr olmak için kentin altını üstüne getiriyor”

İl Başkanı Güngör, “Adaylarımız millete hizmetkâr olmak için kentin altını üstüne getiriyor”

Denizli’de AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, yaklaşan yerel seçim öncesinde Cumhur ittifakı belediye başkan adaylarının millete hizmetkâr olmak için kentin altını üstüne getirdiklerini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2024 Cuma, 11:02

Denizli’de AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Cumhur İttifakı’nın AK Parti ve MHP’li belediye başkan adaylarının yaklaşan 31 Mart yerel seçimi öncesinde millete hizmetkâr olmak için kentin altını üstüne getirdiklerini söyledi.

İl merkez ve ilçelerde seçmenin yoğun katılımı, büyük ilgisi, sevgisi ve desteğiyle seçim koordinasyon merkezlerinin açılışına devam ettiklerini, il merkezde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Osman Zolan ile birlikte 19 ilçe belediye başkan adayının dur durak tanımadan gece gündüz, seçmenle buluşmak için yoğun çaba harcadığını, yerel seçimde seçmenden destek istediğini belirten İl Başkanı Güngör, “31 Mart yerel seçiminde, Allah’ın izni ve seçmenin desteğiyle Cumhur ittifakımız ile birlikte sandıkları patlatacağız. En yüksek oy potansiyeliyle yerel seçimin tartışmasız galibi AK Parti olacak. Merkezefendi’de Ekrem Başer, Pamukkale Halil Pekdemir, Sarayköy Ahmet Necati Özbaş, Çivril Gürcan Güven, Baklan Yusuf Gülsever, Bozkurt Akif Bayar, Çameli Cengiz Arslan, Çardak Hüsnü Yılmaz, Tavas Hüseyin İnamlık, Kale Mehmet Salih Sağınç, Beyağaç Mustafa Akçay, Güney Halil Ayhan, Acıpayam Fikret Gümüş, Babadağ Murat Kumral, Bekilli Mustafa Çoban Milliyetçi Hareket Partisi’nin 4 ilçede belediye başkan adayı Çal Fethi Akcan, Honaz Ali Semerci, Buldan Mesut Sarıbaloğlu ve Serinhisar’da Cemal Kobaş. Sürekli sahada, halkımızın içinde, seçmenle kol kola. Başkan adaylarımızla birlikte, bu seçimde kazanan yine milletimiz ve ülkemiz olacak” dedi.

DENİZLİ HAK ETTİĞİNİ ALMAYA DEVAM EDECEK
31 Mart seçiminde, seçmenin desteğiyle AK Belediyeciliğinin, gönül belediyeciliğinin Denizli’nin geneline hakim olacağına dikkat çeken İl Başkanı Güngör, “İl merkezdeki seçmenimiz, ilçe sakinlerimizin ilgisi ve bitmeyen sevgisi bu seçimde daha çok sandığa yansıyacak. AK Parti belediyeciliği ile gerçek belediyecilik başlayacak. Milletimizin hizmetkârı olacak belediye başkanlarımız destan yazacak. Belediye başkan adaylarımızın çalışmalarını, projelerini yakından takip ediyoruz. Denizli hak ettiğini almaya devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı